null

Dzielnicowi koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

 

Koordynowaniem i wsparciem inicjatywy lokalnej w Warszawie zajmuje się Zespół Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej w Centrum Komunikacji Społecznej. Dodatkowo, w każdej dzielnicy zostali powołani koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej, którzy chętnie udzielą Wam informacji, pomogą przy pisaniu wniosków, dotyczących Waszej okolicy lub wskażą inną drogę realizacji Waszych pomysłów.

  

Dzielnica Imię  Nazwisko  Kontakt   
Bemowo

Adam

Frankowski

afrankowski@um.warszawa.pl

22 443 76 95

Monika

Dróżdż

m.drozdz@um.warszawa.pl

22 443 76 91
Białołęka Dorota Nowakowska

d.nowakowska@um.warszawa.pl

22 443 83 34

Bielany Olga Książek oksiazek@um.warszawa.pl 22 443 47 66
Mokotów  Milena Wiśniewska

milena.wisniewska@um.warszawa.pl

22 32 54 554
Lidia Tokarska ltokarska@um.warszawa.pl 22 44 36 417 
Mokotów ZGN Dariusz Bieda

d.bieda@zgnmokotow.waw.pl 

22 549 37 38
Ochota Magdalena Hennig-Rosiecka magdalena.hennig@um.warszawa.pl  22 578 34 79
Praga Południe Anna Wojtasik awojtasik@pragapld.waw.pl 22 443 53 89
Praga Północ Katarzyna  Wiejowska kwiejowska@um.warszawa.pl 22 443 79 14
Rembertów  Agnieszka  Kamińska agkaminska@um.warszawa.pl  22 44 33 845
Śródmieście  Anna  Rybińska arybinska@um.warszawa.pl 22 443 92 17
Targówek Aneta Krauze  akrauze@um.warszawa.pl   22 443 85 33
Sebastian Drutowski sdrutowski@um.warszawa.pl 22 443 87 54
Ursus  Piotr Pełka ppelka@um.warszawa.pl     22 443 61 13
Ursynów  Jakub Fiałek jfialek@ursynow.pl 22 443 71 55
Ursynów  Martyna  Pawełczyk  mpawelczyk@ursynow.pl 22 443 71 74
Wawer Dorota  Głażewska  DGlazewska@um.warszawa.pl 22 443 68 69
Wesoła  Marta  Wepa mwepa@um.warszawa.pl 22 773 60 07
Iwona  Ługowska ilugowska@um.warszawa.pl 22 773 60 02
Wilanów  Agnieszka Pacek

apacek@um.warszawa.pl

22 443 49 08
Włochy Dariusz  Ciesielski dciesielski@um.warszawa.pl 22 443 43 13
Wola  Magdalena Antonik 

Mantonik@um.warszawa.pl  

22 443 57 95
Katarzyna Stanikowska

kstanikowska@um.warszawa.pl

22 443 57 94
Żoliborz  Anna Orzechowska aorzechowska@um.warszawa.pl 22 443 88 95