null

Dołącz do redakcji BAZARU. Społecznego Pisma Pragi!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Pięć osób w niebieskich koszulkach stoi na tle muru, każdy czyta gazetę "Bazar". Przed osobami czerwona ramka z napisem:Bazar społeczne Pismo Pragi. Nr 1 /czerwiec 2022
Autor: Fundacja Zwalcz Nudę

Umiesz pisać i chcesz się sprawdzić jako dziennikarz/dziennikarka? Mieszkasz lub jesteś związany_a z prawą stroną Wisły oraz masz trochę wolnego czasu? Dołącz do redakcji BAZARU!

W czerwcu 2022 roku wyszedł pierwszy numer BAZARU. Pisma społecznego Pragi. Mieszkańcy i mieszkanki prawej strony Wisły wspólnie stworzyli gazetę, w której poruszane są tematy dotyczące Kamionka, Starej i Nowej Pragi. Pierwszy numer jest już dostępny (online i w wersji papierowej) i przeczytamy w nim m.in. o wolontariuszce działającej na Dworcu Wschodnim, ukochanych praskich bazarach oraz o intrygującej wystawie zabawek w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Praga tętni życiem, ciągle zaskakuje i olśniewa. Warto o tym czytać i pisać. I tu okazja dla wszystkich, którzy lubią pisać właśnie, bo rozpoczęła się praca nad kolejnym numerem i redakcja ogłosiła rekrutację! Poszukiwane są osoby, które chcą pisać oraz osoby, które będą chciały poprowadzić media społecznościowe BAZARU.

Praga jest dla wszystkich, dla redakcji ważne są różne perpsketywy, dlatego szuka osób w różnym wieku. Rekrutacja trwa do 15 sierpnia. Żeby się zgłosić, wystarczy wypełnić prosty FORMULARZ.

BAZAR to pismo społeczne. Redaktorzy i redaktorki nie pobierają wynagrodzenia.

 

Redakcja BAZARU. Społecznego pisma Pragi powstała w ramach projektu “U nas – na prawym brzegu”, który jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawę.