null

Śniadanie w Dobrym Towarzystwie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.05.2022 11:00 - 11.05.2022 13:00
Widok z góry na pawilon Kamień - obły szary budynek wśród zieleni. W prawym dolnym rogu napis Spółdzielnia Kultury.
Autor: UM Warszawa

Po długiej pandemicznej przerwie wracają śniadania w Dobrym Towarzystwie - spotkania dla wszystkich głodnych pozytywnej energii i wymiany doświadczeń.

10 maja o godzinie 11.00 zapraszamy do pięknej przestrzeni Pawilonu Edukacyjnego Kamień(otwiera się w nowej karcie), przy ul. Wybrzeże Puckie 1. Rozmawiać będziemy o dzikości miasta i jej potencjale twórczym i sąsiedzkim ze Stanisławem Łubieńskim, ornitologiem i przyrodnikiem z zamiłowania. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Więcej informacji na stronie wydarzenia(otwiera się w nowej karcie).

Śniadania organizowane są przez portal Spółdzielnia Kultury(otwiera się w nowej karcie) od 2017 roku i są okazją do sieciowania osób i instytucji, dla których idea dzielenia się różnymi zasobami jest ważna. Poprzednie śniadania poświęcone były m.in. przełamywaniu stereotypów związanych ze starością, wykorzystywaniu potencjału nowych technologii w działaniach ze społecznościami lokalnymi, czy inicjatywach opartych na dzieleniu się z różnych zakątków świata.

Spółdzielnia Kultury to internetowa przestrzeń, w której instytucje, organizacje, grupy nieformalne i wszyscy chętni, nieodpłatnie dzielą się swoimi zasobami - przestrzenią, sprzętem, produktami kultury. Można dzięki niej wypożyczyć m.in. namiot czy krzesła np. na zbliżające się obchody Dnia Sąsiada.
 
Stanisław Łubieński – twórcą bloga Dzika Ochota, prowadzący cieszących się dużą popularnością spacerów przyrodniczych; pisarz, autor m.in. "Książki o śmieciach" oraz nagrodzonej Nike Czytelników "12 srok za ogon". Realizator, jednej z pierwszych w Warszawie, inicjatywy lokalnej(otwiera się w nowej karcie) pt. “Ptaki Szczęśliwic(otwiera się w nowej karcie)”.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap