null

Waligrill - czyli wspólne biesiadowanie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Inicjatywa: Waligrill  czyli wspólne biesiadowanie

w dzielnicy: Białołęka 

Polegała na: W drugi weekend czerwca mieszkańcy okolic ul. Waligóry we współpracy z urzędem dzielnicy przygotowali spotkanie przy grillu. Była to świetna okazja, aby poznać się nawzajem. Wszyscy przynieśli smakołyki na wspólny stół: ciasta, owoce, sałatki, ogórki kiszone, a nawet domowej roboty chleb... Oczywiście na grillu nie mogło zabraknąć kiełbaski i kaszanki. Menu uzupełniały popcorn i lody. Podczas gdy dorośli nawiązywali nowe znajomości, maluchy z sąsiedztwa mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni albo wybrać zabawy z animatorkami. Było malowanie buziek, zabawy z chustą, śpiewanie i taniec oraz puszczanie gigantycznych baniek mydlanych. Tego popołudnia nawet kiepska pogoda nie pokrzyżowała planów, a uczestnicy licznie dopisali. Zabawa trwała do późnego wieczora.

Wartość inicjatywy: 8 289,40 zł

w tym wkład urzędu to: 47%

osoba do kontaktu: Dorota Nowakowska
mail: d.nowakowska@um.warszawa.pl,
telefon 22 443 8 334,
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

Pod namiotami ogrodowymi, stoły zastawione jedzeniem grillowym i napojami. Uczestnicy siedzą na krzesłach lub stoją i rozmawiają.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Dzieci bawiące się z animatorami przy pomocy kolorowej chusty. W tle żarówka dmuchana - symbol inicjatywy, ulica z zaparkowanymi samochodami i domu jednorodzinne.