null

"Twój MAL moim okiem" - spotkanie podsumowujące praktyki studenckie w MAL (11.04.)

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Urząd m.st. Warszawy oraz Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na spotkanie "Twój MAL moim okiem", które odbędzie się w środę 11 kwietnia w godz. 9.30-13.00 w Bibliotece przy ul. Koszykowej 26/28 (sala konferencyjna).

W semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18 20. studentek animacji społeczno-kulturalnej na Wydziale Pedagogicznym UW realizowało swoje praktyki studenckie w warszawskich Miejscach Aktywności Lokalnej. W ramach praktyk studentki realizowały różne działania z mieszkańcami, a także dokonywały tematycznych diagnoz MAL. Spotkanie ma na celu zapoznanie chętnych z wnioskami z praktyk (i diagnoz), a także docenienie wkładu pracy studentek - praktykantek.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego studentki przedstawią wnioski z praktyk w podziale na poniższe obszary tematyczne:

  • Wolontariusze w MAL
  • MAL, a społeczność lokalna
  • Potrzeby „klientów” MAL
  • Promocja MAL
  • Misja miejsca (+ perspektywa koordynatora MAL)

 Zebrane diagnozy zostały zebrane w e-publikację, której „premiera” przewidziana jest na ww. spotkanie.

Miejsca Aktywności Lokalnej, w których odbyły się praktyki: Centrum Społeczne Paca, Praska Światoteka, Osiedle Jazdów, Studnia, Samogłoska, MAL Kłobucka, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 82 w Miedzeszynie, Akumulator, Dom Kultury Praga, Klub Osiedlowy Surma, Piaskownica.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem!

 

Spotkanie organizowane dzięki współpracy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Urzędu m.st. Warszawy.