null

Wielki Warszawski Piknik Rowerowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już 16.06 w Wilanowie spotkamy się, aby świętować kolejną udaną edycję Rowerowego Maja. Zaczniemy wspólnym przejazdem rolkarsko-hulajnogowo-rowerowym spod Stadionu PGE Narodowy. Po 12 kilometrach dotrzemy na miejsce pikniku, gdzie ogłosimy wyniki kampanii, rozdamy nagrody i zaprosimy na masę atrakcji!

Spotykamy się w niedzielę 16.06 o godzinie 10 rano pod stadionem PGE Narodowy. 

Tam zbierzemy siły i zewrzemy szyki: najpierw ruszą rolkarze i hulajnogowcy, za nimi więksi i mniejsi rowerzyści. Przy dźwiękach muzyki przejedziemy przez most Poniatowskiego, rondo de Gaulle'a, Aleje Ujazdowskie, aleję Szucha, Spacerową, Sobieskiego i aleją Wilanowską całą chmarą wjedziemy na teren pikniku przy Plaży Wilanów. Zahaczymy o lewy i o prawy brzeg Wisły, o centrum i o południe, żeby wszyscy chętni mogli do nas dołączać w różnych punktach miasta. Poniżej dokładna mapka przejazdu z zaznaczonymi orientacyjnymi godzinami spotkania. Na bieżąco będzie można nas śledzić za pomocą aplikacji Glympsy - na stronie wydarzenia na Facebooku w dniu porzejazdu pojawi się link z dokładną i na bieżąco uaktualnianą lokalizacją przejazdu.

O TU: https://www.facebook.com/events/441571713084869/

TRASA I ORIENTACYJNE GODZINY SPOTKANIA:

START PGE Narodowy 10:00

Rondo de Gaulle'a 10:10

Plac Unii Lubelskiej 10:25

Okolice Toru Stegny 10:45

Skrzyżowanie ul. Sobieskiego/al. Wilanowska 10:55

META Plaża Wilanów 11:15

 

Na mecie czeka nas Piknik. Jesli ktoś woli dotrzeć samodzielnie, albo nie po drodze mu z przejazdem, zapraszamy od 11:00 na Plażę Wilanów, gdzie dla wszystkich szykujemy mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim ogłosimy wyniki kampanii, a najaktywniejszym klasom i grupom wręczymy nagrody. Langteam -  organizator Tour de Pologne - zaprosi na wyścigi rowerów szosowych, a na samej plaży gry, zabawy, konkursy, występy, lody i wata cukrowa.

Do zobaczenia!!!

Orientacyjna trasa przejazdu 16.06.2019