null

Przesiądź się i wygraj nagrody

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Mężczyzna jadący na rowerze. Zdjęcie ilustracyjne.

Zdrowiej, ciszej, często szybciej niż w ulicznych korkach i wreszcie - bardziej ekologicznie. To tylko niektóre atuty, dla których promujemy wśród Warszawiaków poruszanie się rowerem.

7 kwietnia rozpoczęła się kampania promocyjna, zachęcająca do korzystania z roweru w codziennych dojazdach do szkoły, pracy czy na uczelnię. By zwiększyć świadomość mieszkańców Warszawy na temat korzyści płynących z pozostawienia samochodów w garażach, na autobusach i przystankach pojawiły się plakaty. Wewnątrz pojazdów wyświetlane są spoty promocyjne.

W ramach kampanii, dla warszawskich rowerzystów zorganizowane zostaną konkursy oraz wydarzenia. Nagrody i niespodzianki to dodatkowa zachęta, która może przyciągnąć nieprzekonanych do codziennego korzystania z roweru w drodze do szkoły, pracy czy na zakupy.

Dziś zaczynamy pierwszy rowerowy konkurs. Chcesz wziąć udział? Wystarczy że zrobisz zdjęcie podczas swojej codziennej, rowerowej podróży do pracy lub szkoły i umieścisz go na Facebooku z oznaczeniem #mojarowerowawarszawa. Do wygrania stylowa sakwa rowerowa i zestawy gadżetów.