null

Konkurs plastyczny "Rowerowy Maj moimi oczami"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Udział w konkursie plastycznym mogą wziąć wszyscy uczniowie warszawski szkół biorących udział w tegorocznej edycji Rowerowego Maja. Startować można w jednej z trzech kategoriach wiekowych - klasy 0-III i IV-V i VI-VII. W każdej z kategorii zostanie przyznane pięć nagród.

Prace nawiązywać powinny do tematyki związanej z aktywnością fizyczną, Warszawą i komunikacją rowerową. Rowerowy Maj wspiera też inne aktywne sposoby docierania do szkoły takie jak rolki czy hulajnogi, więc i one mogą być tematem prac zgłoszonych do konkursu.

Każda szkoła może zgłosić maksymalnie do 10 prac. Należy przekazać ją szkolnemu koordynatorowi Rowerowego Maja, tak aby mógł zdążyć przekazać ją do Zarządu Dróg Miejskich nie później niż do 23 maja 2018.

3.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone 9 czerwca (sobota) na pikniku "Rowerowy Finisz". Zorganizowana zostanie również wystawa plenerowa prac. 

Nagrodami są : 

- Za pierwsze miejsce w każdej kategorii wiekowej: hulajnoga ufundowana przez firmę Hulajnogi Micro i pakiet gadżetów

- Za drugie miejsce w każdej kategorii wiekowej: kask rowerowy i pakiet gadżetów

- Za trzecie miejsce w każdej kategorii wiekowej: plecak i pakiet gadżetów

- Za wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej: pakiet gadżetów 

Dodatkowe nagrody dla uczestnikow zapewnia Vienna Life. Są to pakiety wytrzymałych odblasków na ubrania. Bądź bezpieczny i dodaj sobie blasku.

Po więcej szczegółów odsyłamy do regulaminu konkursu. W związku ze zmianami wprowadzonymi w stosunku do poprzedniej edycji lekturę regulaminu polecamy również osobom, które znają konkurs z zeszłego roku.

[Aktualizacja] Wz. z RODO zrezygnowaliśmy z umieszczania danych laureatów na stronie internetowej. Informację otrzymali bezpośrednio szkolni koordynatorzy kampanii. Nagrodziliśmy dzieci ze szkół nr: 124, 13, 371, 154, 357, 381 i 63.

Zobacz galerię (2 zdjęć)

Załączniki: