null

Finał kampanii Rowerowy Maj

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wszystkich uczestników kampanii Rowerowy Maj, a także rodziców, nauczycieli i mieszkańców Warszawy zapraszamy na piknik z okazji ukończenia 6. edycji kampanii Rowerowy Maj w Warszawie!

W tym roku finał kampanii będziemy świętować w Parku im. Zbigniewa Herberta na warszawskich Bielanach. Piknik odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Bielany.

Nagrodzimy zwycięskie placówki

W trakcie pikniku wręczymy główne nagrody dla 3 najaktywniejszych klas i 3 grup przedszkolnych z najaktywniejszych placówek uczestniczących w kampanii.

W kategorii „Przedszkola” zwyciężyły:

  1. Przedszkole nr 65
  2. Przedszkole nr 325
  3. Przedszkole nr 401

W kategorii „Szkoły Podstawowe Małe” zwyciężyła:

  1. Szkoła Podstawowa nr 399

W kategorii „Szkoły Podstawowe Średnie”: zwyciężyła:

  1. Szkoła Podstawowa nr 66

W kategorii „Szkoły Podstawowe Duże”: zwyciężyła:

  1. Szkoła Podstawowa nr 16

Już teraz składamy ogromne gratulacje! Pełny ranking można sprawdzić na stronie: rowerowymaj.eu/warszawa-2023

Wyróżnienia, konkursy

Na pikniku wręczone zostaną także nagrody dla laureatów miejskiego konkursu informatycznego na animację komputerową „Rowerowy Maj - moja pasja” realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

To nie jedyne wyróżnienia na pikniku - na uczestników czeka także konkurs, w którym będzie można wygrać rower od woom.

Nie zabraknie atrakcji

Ponadto na gości pikniku będzie czekało mnóstwo atrakcji - trampoliny, warsztaty, animacje, gry terenowe, warsztaty z robotyki, malowanie twarzy i wiele, wiele innych aktywności dla osób w każdym wieku. Będzie to także okazja do przećwiczenia swoich umiejętności jazdy na rolkach w ramach zajęć prowadzonych przez Rolki na Bielanach.
Mamy także coś dla amatorów zimowych sportów - lodowisko. Nie trzeba zabierać własnych łyżew, będzie można wypożyczyć je bezpłatnie na miejscu.

Na uczestników czekać będą także strefy relaksu. To świetna okazja do odpoczynku na wygodnych leżakach i kocach wśród szumu drzew i śpiewu ptaków w urokliwym Parku Herberta. A na głodnych nie tylko wrażeń i relaksu czekać będzie strefa gastro.

Wspólny przejazd ulicami Warszawy

Niektórym strefa relaksu przyda się w szczególności, bo ta niedziela zapowiada się naprawdę intensywnie! Piknik poprzedzi wspólny przejazd ulicami Warszawy, na który zapraszamy wszystkich na rowerach, rolkach, hulajnogach, wrotkach czy deskorolkach. Trasa przejazdu ma ok. 10 kilometrów i prowadzi przez Most Poniatowskiego - al. Jana Pawła II - ul. W. Broniewskiego - ul. Z. Romaszewskiego.

Korzystacie z Facebooka? Śledźcie nasze wydarzenia: