null

European Cycling Challenge 2016 - już prawie połowa

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Tabela wyników European Cycling Challenge 2016 na półmetku. Podium: 1) Gdańsk 2) Wrocław 3) Warszawa

Za nami już prawie połowa rywalizacji. Warszawa zajmuje silną trzecią pozycję. Nie spoczywamy na laurach i walczymy dalej. Zapraszamy do udziału w ECC wszystkich warszawskich rowerzystów!

Dla uporządkowania wrzucamy w jednym miejscu - garść odpowiedzi na często pojawiające się pytania:

  • Wstępna instrukcja logowania jest w naszym wcześniejszym wpisie
  • Trasy można wgrywać z innych aplikacji (np. Endomondo, Strava) lub ręcznie. Można je uzupełnić wstecz – od początku maja (max 8 dziennie). Jeżeli zapomnieliście nagrać trasę – nic straconego. Nadal można ją dodać. Każdy kilometr jest ważny! 
  • Wgrywanie z innych aplikacji:
    Plik w formacie *.gpx należy wyeksportować z aplikacji, następnie na swoim koncie pod adresem http://cycling365.eu/ w sekcji "My tracks" jest możliwość wgrania tego pliku. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę! 
  • Pamiętajcie o punkcie 9 regulaminu dotyczącym prędkości i długości tras. (tak, jedna trasa nie może przekroczyć 35km).
  • Dla korzystających z aplikacji Cycling365 – trasy są przesyłane na serwer po wyłączeniu aplikacji. Aplikacja nie może ciągle chodzić w tle. Należy też mieć podłączenie do internetu.
  • Do głównej tabeli rywalizacji liczą się tylko kilometry przejechane w granicach Warszawy.

Nie poddawajmy się elektronice, tylko dorzucajmy kilometry dla Warszawy! Mamy  trochę do nadrobienia aby przegonić Wrocław! ;-)