Wyniki wyszukiwania w serwisie Rada Warszawy

  • Artykuł

    Posiedzenia komisji w 2022 roku Komisje I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego 1 2 1 0 1 1 1 1 Komisja Budżetu i Finansów 1 1 1 1 1 1 1 1 Komisja Edukacji 1 1 1 1 1 2 1 1 ...

  • Artykuł

    Wprowadź treść...

  • Artykuł

    !

  • Artykuł

    Nagrania z sesji w kadencji 2018-2023: - nagrania z sesji - nagrania z sesji na kanale YouTube Linki do stron z transmisją on-line: - sesje on-line na portalu Rady Warszawy - sesja on-line na kanale YouTube - sesja on-line na Facebooku Rady m.st. Warszawy Archiwum nagrań z sesji Rady m.st. Warszawy: - nagrania z kadencji 2014-2018 - nagrania z kadencji 2010-2014 - nagrania z kadencji...

  • Artykuł

    Skład komisji: Mariusz Frankowski – Przewodniczący Joanna Dymowska – Wiceprzewodnicząca Renata Niewitecka – Wiceprzewodnicząca Ewa Janczar Jarosław Kaczyński Andrzej Kropiwnicki Kacper Pietrusiński Michał Szpądrowski Zakres działania: utrzymanie miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych, opiniowanie spraw związanych z prywatyzacją mienia komunalnego, opiniowanie projektów przepisów prawa miejscowego dotyczących zasad i trybu...

  • Artykuł

    Skład komisji: Aleksandra Śniegocka-Goździk – Przewodnicząca Tomasz Herbich – Wiceprzewodniczący Jarosław Szostakowski – Wiceprzewodniczący Agnieszka Borowska Mariusz Budziszewski Agata Diduszko-Zyglewska Monika Jaruzelska Dorota Łoboda Renata Niewitecka Magdalena Roguska Olga Semeniuk Agnieszka Wyrwał Alicja Żebrowska Zakres działania: polityka społeczna, w tym ośrodki pomocy społecznej i zakłady opiekuńcze, program „Warszawa bez barier”, opiniowanie projektów uchwał...

  • Artykuł

    Skład komisji: Renata Niewitecka – Przewodnicząca Joanna Staniszkis – Wiceprzewodnicząca Marek Szolc – Wiceprzewodniczący Piotr Szyszko – Wiceprzewodniczący Stanisław Dratkiewicz Monika Jaruzelska Oliwer Kubicki Magdalena Roguska Tomasz Sybilski Maciej Wyszyński Piotr Żbikowski Justyna Zając Zakres działania: ochrona środowiska i przyrody, gospodarka wodna, zieleń komunalna i zadrzewienie, gospodarka odpadami. Posiedzenia, porządki, protokoły Obsługa komisji:...

  • Artykuł

    Skład komisji: Ewa Janczar – Przewodnicząca Paweł Czekalski - Wiceprzewodniczący Jarosław Kaczyński – Wiceprzewodniczący Oliwer Kubicki – Wiceprzewodniczący Beata Michalec – Wiceprzewodnicząca Joanna Dymowska Tomasz Herbich Sebastian Kędzierski Wiktor Klimiuk Sławomir Potapowicz Marek Szolc Zakres działania: ład przestrzenny, opiniowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, administracja architektoniczno-budowlana, nadzór budowlany. geodezja i...

  • Artykuł

    Skład komisji: Anna Nehrebecka-Byczewska – Przewodnicząca Filip Frąckowiak – Wiceprzewodniczący Monika Jaruzelska – Wiceprzewodnicząca Anna Auksel-Sekutowicz Mariusz Frankowski Agnieszka Jaczewska-Golińska Piotr Mazurek (PiS) Beata Michalec Joanna Staniszkis Zakres działania: rozpatrywanie wniosków oraz opiniowanie projektów uchwał w sprawie nadawania nazw obiektom miejskim w m.st. Warszawie, opiniowanie wniosków w sprawach herbu gminy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa...

  • Artykuł

    Skład komisji: Agnieszka Wyrwał – Przewodnicząca Piotr Mazurek (PiS) – Wiceprzewodniczący Agata Diduszko-Zyglewska – Wiceprzewodnicząca Małgorzata Zakrzewska – Wiceprzewodnicząca Anna Auksel-Sekutowicz Dariusz Dziekanowski Filip Frąckowiak Patryk Górski Renata Królak Ewa Malinowska-Grupińska Beata Michalec Anna Nehrebecka-Byczewska Iwona Pawłowska Błażej Poboży Iwona Wujastyk Tomasz Żyłka Zakres działania: kultura w tym biblioteki miejskie i inne placówki...

  • Artykuł

    Mariusz Frankowski – Przewodniczący Renata Niewitecka – Wiceprzewodnicząca Joanna Dymowska Ewa Janczar Jarosław Kaczyński Andrzej Kropiwnicki Michał Szpądrowski Zakres działania: utrzymanie miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych, opiniowanie spraw związanych z prywatyzacją mienia komunalnego, opiniowanie projektów przepisów prawa miejscowego dotyczących zasad i trybu korzystania z miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, ...

  • Artykuł

    Maciej Wyszyński – Przewodniczący Justyna Zając – Wiceprzewodnicząca Dariusz Dziekanowski Oskar Hejka Sebastian Kędzierski Wiktor Klimiuk Dorota Lutomirska Joanna Staniszkis Zakres działania: zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Statutu miasta stołecznego Warszawy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji: Paulina Zarychta pok. 2016 piętro XX tel. 22 443 05 92 e-mail: pzarychta@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Joanna Dymowska – Przewodnicząca Agnieszka Jaczewska-Golińska – Wiceprzewodnicząca Sebastian Kędzierski – Wiceprzewodniczący Jacek Cieślikowski Anna Nehrebecka-Byczewska Aleksandra Śniegocka-Goździk Zakres działania zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Statutu miasta stołecznego Warszawy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji Beata Piejka pok.2016 p. XX tel. 22 443 05 93 e-mail: bpiejka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Olga Semeniuk – Przewodnicząca Mariusz Budziszewski – Wiceprzewodniczący Tomasz Żyłka – Wiceprzewodniczący Jacek Cieślikowski Małgorzata Zakrzewska Zakres działania: opiniowanie projektów uchwał dotyczących zakresu działania jednostek pomocniczych oraz zasad przekazywania im składników mienia do korzystania oraz zasad przekazywania środków budżetowych na realizację zadań przez te jednostki, problematyka integracji europejskiej, współpraca ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi...

  • Artykuł

    Dariusz Dziekanowski – Przewodniczący Patryk Górski – Wiceprzewodniczący Renata Królak – Wiceprzewodnicząca Paweł Sawicki – Wiceprzewodniczący Cezary Jurkiewicz Paweł Lech Piotr Mazurek (KO) Kacper Pietrusiński Sławomir Potapowicz Piotr Szyszko Tomasz Sybilski Gabriela Szustek Maciej Wyszyński Zakres działania: kultura fizyczna, tereny rekreacyjne i urządzenia sportowe, inspirowanie działań zmierzających do podniesienia atrakcyjności turystycznej m.st. Warszawy, ...

  • Artykuł

    Oskar Hejka – Przewodniczący Jarosław Kaczyński – Wiceprzewodniczący Wiktor Klimiuk Jarosław Szostakowski Iwona Wujastyk Zakres działania: zmiany statutu m.st. Warszawy oraz statutów dzielnic m.st. Warszawy, opiniowanie projektów uchwał dotyczących zakresu kompetencji przekazanych dzielnicom m.st. Warszawy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji: Dominika Jaworowska pok. 2008 tel. 22 443 05 95 e-mail: djaworowska@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Zakres działania: kultura w tym biblioteki miejskie i inne placówki upowszechniania kultury, promocja m.st. Warszawy, wznoszenie pomników, stołeczne zabytki. Posiedzenia, porządki i protokoły

  • Artykuł

    Paweł Lech – Przewodniczący Maciej Binkowski – Wiceprzewodniczący Gabriela Szustek – Wiceprzewodnicząca Agata Diduszko-Zyglewska Cezary Jurkiewicz Dorota Lutomirska Maria Łukaszewicz Aleksandra Śniegocka-Goździk Alicja Żebrowska Zakres działania: ochrona zdrowia, zapewnienie kobietom w ciąży opieki socjalnej, medycznej i prawnej. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji: Karolina Tokaj pok. 2008 tel. 22 443 05 94 e-mail: ktokaj@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Skład komisji: Michał Szpądrowski – Przewodniczący Jarosław Szostakowski – Wiceprzewodniczący Dariusz Figura Cezary Jurkiewicz Ewa Malinowska-Grupińska Sławomir Potapowicz Zakres działania: inwentaryzacja mienia m.st. Warszawy; Posiedzenia, porządki, protokoły Obsługa komisji: Beata Piejka pok. 2016 tel. 22 443 05 93 e-mail: bpiejka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Skład komisji: Iwona Wujastyk – Przewodnicząca Maciej Binkowski – Wiceprzewodniczący Agnieszka Jaczewska-Golińska – Wiceprzewodnicząca Agnieszka Borowska – Wiceprzewodnicząca Piotr Żbikowski – Wiceprzewodniczący Paweł Czekalski Mariusz Frankowski Filip Frąckowiak Oskar Hejka Maria Łukaszewicz Iwona Pawłowska Błażej Poboży Paweł Sawicki Marek Szolc Zakres działania: drogi, ulice, mosty, place oraz organizacja ruchu drogowego, wodociągi i zaopatrzenie w wodę, kanalizacja,...