Wyniki wyszukiwania w serwisie Rada Warszawy

  • Artykuł

    Skład komisji: Kacper Pietrusiński – Przewodniczący Joanna Dymowska – Wiceprzewodnicząca Renata Niewitecka – Wiceprzewodnicząca Oskar Hejka Ewa Janczar Jarosław Kaczyński Andrzej Kropiwnicki Michał Szpądrowski Zakres działania: utrzymanie miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych, opiniowanie spraw związanych z prywatyzacją mienia komunalnego, opiniowanie projektów przepisów prawa miejscowego dotyczących zasad i trybu korzystania z...

  • Artykuł

    Skład komisji: Aleksandra Śniegocka-Goździk – Przewodnicząca Tomasz Herbich – Wiceprzewodniczący Jarosław Szostakowski – Wiceprzewodniczący Agnieszka Borowska Mariusz Budziszewski Agata Diduszko-Zyglewska Maria Jęda Renata Niewitecka Magdalena Roguska Agnieszka Wyrwał Alicja Żebrowska Zakres działania: polityka społeczna, w tym ośrodki pomocy społecznej i zakłady opiekuńcze, program „Warszawa bez barier”, opiniowanie projektów uchwał podejmowanych na podstawie przepisów...

  • Artykuł

    Skład komisji: Renata Niewitecka – Przewodnicząca Joanna Staniszkis – Wiceprzewodnicząca Marek Szolc – Wiceprzewodniczący Piotr Szyszko – Wiceprzewodniczący Stanisław Dratkiewicz Monika Jaruzelska Oliwer Kubicki Magdalena Roguska Tomasz Sybilski Maciej Wyszyński Piotr Żbikowski Justyna Zając Zakres działania: ochrona środowiska i przyrody, gospodarka wodna, zieleń komunalna i zadrzewienie, gospodarka odpadami. Posiedzenia, porządki, protokoły Obsługa komisji:...

  • Artykuł

    Skład komisji: Ewa Janczar – Przewodnicząca Paweł Czekalski - Wiceprzewodniczący Jarosław Kaczyński – Wiceprzewodniczący Oliwer Kubicki – Wiceprzewodniczący Beata Michalec – Wiceprzewodnicząca Joanna Dymowska Tomasz Herbich Sebastian Kędzierski Wiktor Klimiuk Sławomir Potapowicz Marek Szolc Zakres działania: ład przestrzenny, opiniowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, administracja architektoniczno-budowlana, nadzór budowlany. geodezja i...

  • Artykuł

    Skład komisji: Anna Nehrebecka-Byczewska – Przewodnicząca Anna Auksel-Sekutowicz – Wiceprzewodnicząca Filip Frąckowiak – Wiceprzewodniczący Monika Jaruzelska – Wiceprzewodnicząca Agnieszka Jaczewska-Golińska Piotr Mazurek (PiS) Beata Michalec Joanna Staniszkis Zakres działania: rozpatrywanie wniosków oraz opiniowanie projektów uchwał w sprawie nadawania nazw obiektom miejskim w m.st. Warszawie, opiniowanie wniosków w sprawach herbu gminy. Posiedzenia, porządki i protokoły...

  • Artykuł

    Skład komisji: Agnieszka Wyrwał – Przewodnicząca Piotr Mazurek (PiS) – Wiceprzewodniczący Agata Diduszko-Zyglewska – Wiceprzewodnicząca Małgorzata Zakrzewska – Wiceprzewodnicząca Anna Auksel-Sekutowicz Dariusz Dziekanowski Filip Frąckowiak Patryk Górski Mariusz Krasuski Renata Królak Ewa Malinowska-Grupińska Beata Michalec Anna Nehrebecka-Byczewska Iwona Pawłowska Błażej Poboży Iwona Wujastyk Tomasz Żyłka Zakres działania: kultura w tym biblioteki miejskie i inne...

  • Artykuł

    Maciej Wyszyński – Przewodniczący Justyna Zając – Wiceprzewodnicząca Dariusz Dziekanowski Oskar Hejka Sebastian Kędzierski Wiktor Klimiuk Dorota Lutomirska Joanna Staniszkis Zakres działania: zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Statutu miasta stołecznego Warszawy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji: Beata Kazanecka pok. 2008 tel. 22 443 05 95 e-mail: b.kazanecka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Joanna Dymowska – Przewodnicząca Agnieszka Jaczewska-Golińska – Wiceprzewodnicząca Sebastian Kędzierski – Wiceprzewodniczący Jacek Cieślikowski Anna Nehrebecka-Byczewska Joanna Wiśniewska-Najgebauer Zakres działania zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Statutu miasta stołecznego Warszawy. Posiedzenia, porządki i protokoły Obsługa komisji: Beata Kazanecka pok. 2008 tel. 22 443 05 95 e-mail: b.kazanecka@um.warszawa.pl

  • Artykuł

    Tomasz Herbich – Przewodniczący Mariusz Budziszewski – Wiceprzewodniczący Tomasz Żyłka – Wiceprzewodniczący Jacek Cieślikowski Małgorzata Zakrzewska Zakres działania: opiniowanie projektów uchwał dotyczących zakresu działania jednostek pomocniczych oraz zasad przekazywania im składników mienia do korzystania oraz zasad przekazywania środków budżetowych na realizację zadań przez te jednostki, problematyka integracji europejskiej, współpraca ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi...

  • Artykuł

    Dariusz Dziekanowski – Przewodniczący Patryk Górski – Wiceprzewodniczący Renata Królak – Wiceprzewodnicząca Paweł Sawicki – Wiceprzewodniczący Paweł Lech Piotr Mazurek (KO) Kacper Pietrusiński Sławomir Potapowicz Piotr Szyszko Tomasz Sybilski Gabriela Szustek Aleksandra Śniegocka-Goździk Maciej Wyszyński Zakres działania: kultura fizyczna, tereny rekreacyjne i urządzenia sportowe, inspirowanie działań zmierzających do podniesienia atrakcyjności turystycznej m.st. Warszawy,...