null

Zmiany składu Rady m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Sala Warszawska na IV piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Ślubowanie Pawła Czekalskiego dołączającego do składu Klubu Koalicji Obywatelskiej Rady m.st. Warszawy.

Bezpośrednio po rozpoczęciu sesji zmienił się skład Klubu Koalicji Obywatelskiej w Radzie m.st. Warszawy. Do Rady m.st. Warszawy dołączył Paweł Czekalski. Postanowieniem Komisarza Wyborczego z 1 lutego 2022 roku Paweł Czekalski objął mandat radnego. Był on drugą osobą z największą liczbą głosów na liście nr 3 (Mokotów), po zmarłym w grudniu 2021 roku Tadeuszu Rosie (mandat wygaszony 18 stycznia 2021 r. decyzją Komisarza Wyborczego). Po złożeniu ślubowania nowy radny dołączył do pozostałych człon

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego z 1 lutego 2022 roku Paweł Czekalski objął mandat radnego. Był on drugą osobą z największą liczbą głosów na liście nr 3 (Mokotów), po zmarłym w grudniu 2021 roku Tadeuszu Rosie (mandat wygaszony 18 stycznia 2021 r. decyzją Komisarza Wyborczego).

Paweł Czekalski będzie pracował w Komisji Ładu Przestrzennego oraz Komisji Infrastruktury i Inwestycji Rady m.st. Warszawy.

fot. Zuza Sosnowska

Sala Warszawska na IV piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Obrady Rady m.st. Warszawy.