null

Żłobki z Woli i Żoliborza najlepszymi w Warszawie

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie widać wszystkich ważnych gości oraz laureatów.
fot. Urząd m.st. Warszawy

24 listopada 2023 r. w Białołęckim Ośrodku Kultury odbyła się Gala wyłonienia laureatów Plebiscytu na Placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie. W wydarzeniu udział wzięła Magdalena Roguska, Wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy.

W tegorocznej edycji plebiscytu Super Żłobek udział wzięły 183 placówki, w tym 73 żłobki i 11 mini żłobków publicznych, 40 żłobków i klubów dziecięcych niepublicznych oraz 59 dziennych opiekunów. Zwycięzcę wyłonili rodzice oddając aż 4,3 tysiące głosów.

Żłobek jest dla dziecka drugim domem, dlatego tak ważne jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków w placówce. Kluczowa jest dbałość o szczegóły. – mówiła Magdalena Roguska, Wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy – Miasto stale inwestuje nie tylko w budowę nowych żłobków, ale także w modernizację istniejących już placówek. Wspólnie walczymy o to, by zadbać o każdego młodego Warszawiaka i Warszawiankę.

Zwycięzcy

W kategorii żłobki publiczne zwyciężył Żłobek nr 37 przy ul. Ożarowskiej 57 w dzielnicy Wola, a w kategorii żłobki i kluby dziecięce niepubliczne Żłobek Avocado przy ul. J. Sułkowskiego 22 w dzielnicy Żoliborz.

Tytuł „Super Dzienny Opiekun 2023” w kategorii publiczny punkt dziennego opiekuna otrzymała Iwona Famulska z ul. S. Majewskiego 18/28 w dzielnicy Ochota, a w kategorii niepubliczny punkt Opieka Dzienna Radosny Dzieciak przy ul. Modlińskiej 379 w dzielnicy Białołęka.

Na pierwszym planie widać Magdalenę Roguską, w towarzystwie Aleksandry Gajewskiej i dyrekcji Białołęckiego Ośrodka Kultury.
Zobacz galerię (13 zdjęć />)
Na pierwszym planie stoją, przemawiając na mównicy, Aldona Machnowska-Góra i Aleksandra Gajewska, w towarzystwie dyrekcji Białołęckiego Ośrodka Kultury
Na pierwszym planie stoją dwie laureatki przemawiające na mównicy. W rękach trzymają certyfikat Super Żłobek 2023 oraz czerwone róże.
Na pierwszym planie widoczna jest Aldona Machnowska-Góra, stojąca na scenie, w towarzystwie dwóch laureatek.
Na pierwszym planie widoczna jest Aldona Machnowska-Góra wyczytująca laureata z mównicy.
Na pierwszym planie stoi laureatka przemawiająca na mównicy. W ręku trzyma certyfikat Super Żłobek 2023 oraz czerwoną różę.
Na pierwszym planie widoczna jest dyrekcja Białołęckiego Ośrodka Kultury, w towarzystwie laureatki.
Na pierwszym planie widoczna jest Magdalena Roguska, stojąca na scenie, w towarzystwie laureata.
Na pierwszym planie widoczna jest Magdalena Roguska, stojąca na scenie, w towarzystwie laureata. Przed nimi znajduję się mównica.
Na pierwszym planie stoi laureatka przemawiająca na mównicy. W ręku trzyma certyfikat Super Żłobek 2023.
Na pierwszym planie widoczna jest Aleksandra Gajewska, stojąca na scenie, w towarzystwie laureatki. Przed nimi znajduję się mównica.
Na pierwszym planie widoczna jest Magdalena Roguska przemawiająca na mównicy. Na drugim planie znajduję się ekran, na którym rzutowana jest grafika gali.
Na pierwszym planie widoczna jest Magdalena Roguska przemawiająca na mównicy.