null

Zakończenie kadencji 2006-2010 r. Rady Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

9 listopada odbyła się ostatnia, XCIV, sesja Rady m.st. Warszawy w kadencji 2006-2010. Podczas pożegnania nie brakowało ciepłych słów i życzeń. Przewodnicząca Rady, Ewa Malinowska-Grupińska podziękowała wszystkim radnym za pracę i wytrwałość. Wszyscy się uczymy. Wszyscy uczymy się tego miasta, które jest niesłychanie bogate w problemy, ale też i w dokonania - dodała przewodnicząca. W imieniu radnych podziękowała również wszystkim tym, z którymi przez cztery lata współpracowali warszawscy rajcy, w szczególności pracownikom Biura Rady. Na zakończenie życzyła wszystkim dalszych sukcesów w pracy samorządowej i społecznej.      

Przed rozpoczęciem sesji Pan Rafał Szczepański ze Stowarzyszeń Praskich podziękował radnym kadencji 2006-2010 za pomoc w walce o "janosikowe". Szczególne podziękowania skierował do Przewodniczącej Rady, Ewy Malinowskiej-Grupińskiej oraz praskich radnych.  

Na zakończenie poprosił stołecznych radnych o podpisanie się pod społecznym projektem nowelizacji ustawy o "janosikowym". Podpisanie projektu ma być wianem dla Rady Warszawy w następnej kadencji.