null

Stowarzyszenie Scena 96 odznaczone

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na scenie w przyciemnionym świetle stoi pięc osób. W tle dekoracja spektaklu. Kobieta stojąca jako pierwsza w szeregu ma czarną sukienkę do kolan, dalej stoi dwóch mężczyzn w strojach do spektaklu i ciemnych marynarkach. Jeden z nich trzyma dyplom drugi etiu z odznaczeniem. Obok nich stoi kobieta w sukience koloru fuksji trzymająca teczkę na wysokości tułowia. Szereg zamyka kobieta w ciemnozielonym płaszczu do kolan z przewieszoną małą torebką.

Odznakę Honorową Zasłużonego dla Warszawy wręczyły Magdalena Roguska, wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy i Małgorzata Zakrzewska, wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Rady m.st. Warszawy.

Uroczystość wręczenia odbyła się w sobotę 25 września na scenie Teatru 96 z okazji 25-lecia działalności Stowarzyszenia Scena 96. 

Stowarzyszenia Scena 96, to praca wielu osób – artystów, animatorów i menedżerów kultury. Są produkcje, prezentacje spektakli teatralnych i tanecznych, festiwale oraz przeglądy, ale też wiele przedsięwzięć artystycznych, których celem jest edukacja i które adresowane są do całych rodzin. Zresztą sama jako rodzic bardzo doceniam aktywności, zwłaszcza te związane z kulturą czy sztuką podczas, których możemy towarzyszyć dzieciom i wspólnie zdobywać doświadczenia artystyczne. Cieszę się, że przygotowując swoje spektakle szczególnie uwzględniacie potrzeby dzieci i młodzieży jednocześnie tworząc świetną alternatywę na sobotnie południe dla całej rodziny - powiedziała Magdalena Roguska, wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy. Nawiązując do stworzonego Teatr Scena 96 dodała - W 2018 roku właśnie tu w Pałacu Szustra na warszawskim Mokotowie stworzyliście nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - Teatr Scena 96. Patrząc na Państwa projekty, już te zrealizowane wiem, że jeszcze wiele razy zaskoczycie nas - mieszkanki i mieszkańców stolicy - tych najmłodszych i tych znacznie starszych.

Zobacz galerię (4 zdjęć)
Wręczenie odznaczenia na scenie. Przedstawiciele Stowarzyszenia otrzymują odznaczenie i dyplom wraz z gatulacjami od radnych.
W przejściu na scenę, na tle białej ściany stoi pięc osób. Jako pierwsza kobieta w sukience koloru fuksji z teczką w ręcę oraz torebka na ramieniu obok stoi kobieta w ciemnozielonym płaszczu do kolan z przewieszonym na reku płaszczem oraz małym czarnym pudełkiem w ręce. W sródku stoi dwóch aktorów w kolorowych strojach do spektaklu. Szereg zamyka kobieta w okularach, ubrana w czarną sukienkę.
Zdjęcie dyplomu z informacją o przyznaniu odznaczenia Stowarzyszeniu Scena 96.