null

Spotkanie młodych samorządowców z Prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz i Przewodniczącą Rady m.st. Warszawy Ewą Malinowską-Grupińską

Drukuj otwiera się w nowej karcie

12 listopada br. w Biurze Rady m.st. Warszawy odbyło się spotkanie Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz i Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy Ewy Malinowskiej-Grupińskiej z członkami Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy.

Dziękuję Wam za pracę na rzecz naszej Warszawy. Cieszymy się, że młodzi ludzie angażują się w jej rozwój, chcą mieć aktywny wpływ na podejmowane przez urząd działania. Dziękuję, że bierzecie odpowiedzialność za kształtowanie przestrzeni dla siebie i dla innych - tymi słowami Prezydent Warszawy powitała młodych samorządowców.

Przewodnicząca Rady Miasta i Pani Prezydent podzieliły się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w samorządzie. Pani Prezydent opowiedziała jak wyglądały początki samorządności w Warszawie po 1989 roku i dała radnym Młodzieżowej Rady kilka swoich rad, które mogą być przydatne podczas pełnienia mandatu radnego.

Młodzi Radni opowiadali o swoich problemach, jak również chętnie zadawali pytania dotyczące polityki władz miasta.

Przewodnicząca Ewa Malinowska-Grupińska powiedziała: Zachęcam was do pracy na rzecz Waszego środowiska i obiecuję wszelką pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z działalnością Młodzieżowej Rady.

Pod koniec spotkania Radni zaproponowali Pani Prezydent i Pani Przewodniczącej cykliczne spotkania.

  

fot. Rafał Motyl
Zobacz galerię (4 zdjęć)
fot. Rafał Motyl
fot. Rafał Motyl
fot. Rafał Motyl