null

Odpowiedź Jurka Owsiaka na apel stołecznych radnych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

17 stycznia br. podczas sesji Rady m.st. Warszawy stołeczni radni podpisali list do Jerzego Owsiaka, w którym apelują o zmianę decyzji dotyczącej rezygnacji z kierowania Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wczoraj Przewodnicząca Rady Ewa Malinowska-Grupińska oraz podpisani pod apelem warszawscy samorządowcy otrzymali list z podziękowaniami za swoją inicjatywę, w którym Jerzy Owsiak napisał: 

Droga Ewo&Radni!!

Bardzo, bardzo dziękuję za list! Oprócz tego, że trzymam go w ręku to dostałem ja i wszyscy w Fundacji niesamowity sygnał, że nie jesteśmy sami, że to co robimy jest nieprawdopodobnie zespołowa pracą nas wszystkich żyjących nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. To sygnał, który mówi, że w takiej przepięknej gromadzie ludzi góry można przestawiać i snujmy takie plany, w których tak wspaniałe i dobre klimaty zwyciężają te z fochem i narzekaniem na wszystko i wszystkich.

Każde słowo dodaje nam siły i wiary w to, co robimy. Każde słowo można byłoby wydrukować wielkimi literami i rozwiesić na niebie. Dzięki, dzięki, dzięki! 

Jesteśmy teraz niesamowicie nakręconą ekipą, która pełną para pracuje, a 8 marca obwieścimy światu jaki jest końcowy rezultat 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ale już możemy powiedzieć, że pomimo tak niezwykłych, momentami bardzo tragicznych wydarzeń, wszyscy fantastycznie zdaliśmy egzamin z bycia społeczeństwem obywatelskim.

Całusy, i ściski wielkie! Pamiętaj, że w środku lata, na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, to my będziemy dziękowali Tobie za tyle miłości i szacunku do nas.

Sie ma

Jurek Owsiak z fundacją