null

100 lat dla Honorowej Obywatelki m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wanda Traczyk-Stawska z bukietem kwiatów i Mariusz Budziszewski z bukietem czerwonych róż.

Wczoraj Pani Wanda Traczyk-Stawska obchodziła swoje 95. urodziny, a dziś w Fabryce Norblina odbyło się z tej okazji kameralne spotkanie z Jubilatką. Na uroczystości był obecny Mariusz Budziszewski, radny m.st. Warszawy.

Oprócz kwiatów od Rady m.st. Warszawy, podczas uroczystości na ręce Jubilatki trafił także list z gratulacjami od Ewy Malinowskiej-Grupińskiej, przewodniczącej Rady m.st. Warszawy, w którym m.in. napisała:

- Droga Pani Wando, niech będzie mi wolno złożyć Pani serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia. Ten zacny jubileusz daje mi także szczególną okazję do przekazania podziękowań za Pani odwagę w obronie godności każdego człowieka, któremu odmawia się prawa do szacunku i pomocy. Jesteśmy dumni z tego, że jest Pani w grupie najwybitniejszych Polaków zasłużonych dla miasta Warszawy, którzy dzięki swym osiągnięciom otrzymali najwyższe wyróżnienie jakie może przyznać Rada m.st. Warszawy, a mianowicie tytuł Honorowego Obywatela Warszawy.

Droga Jubilatko, życzymy Pani wszystkiego co dobre, piękne i prawdziwe, radości i pogody ducha na każdy dzień, a przede wszystkim zdrowia i wielu sił do dalszej pracy, bo nasz samorząd, nasze Państwo potrzebuje Pani odważnego i mądrego głosu.

fot. Rafał Motyl

Jubilatka w fotelu z bukietem kwiatów i Joanna Dolińska-Dobek dyrektor Centrum Aktywności Międzypokoleniowej przy ul. Nowolipie 22
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Jubilatka i Karolina Ziębińska-Lewandowska, dyrektor Muzeum Warszawy ze współpracownikami
Wanda Traczyk-Stawska i Janina Ochojska z mikrofonem, Honorowe Obywatelki m.st. Warszawy
Jan Młynarski z dwoma członkami zespołu Warszawskie Combo Taneczne