null

Zatrudnianie osób niepełnosprawnych w organizacjach pozarządowych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Fundacja ,,Normalna Przyszłość" zaprasza na konferencję dotyczącą zatrudniania osób niepełnosprawnych w organizacjach pozarządowych, która odbędzie się 22 października 2007 r. o godz. 11.00.

Fundacja ,,Normalna Przyszłość" zaprasza na konferencję dotyczącą zatrudniania osób niepełnosprawnych w organizacjach pozarządowych, która odbędzie się 22 października 2007 r. o godz. 11.00 w Hotelu Lord przy Al. Krakowskiej 241 w Warszawie.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane korzyści z zatrudniania osób niepełnosprawnych w organizacjach pozarządowych oraz dobre praktyki w tym zakresie. Odbędzie się również panel dyskusyjny pt.: ,,Osoba niepełnosprawna - podopieczny czy pracownik" z udziałem niepełnosprawnych pracowników NGO oraz przedstawicieli organizacji zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Osoby chcące wziąć udział w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres konferencja@normalnaprzyszlosc.org do 18 października 2007r.

Konferencja współfinansowana jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Honorowy patronat nad konferencją objęła Pani Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz.

www.normalnaprzyszlosc.org

Załączniki: