null

zaproszenie na debatę pt. "Skala i struktura zjawiska niepełnosprawności w m.st. Warszawie – prezentacja wyników badania"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie pt. „Skala i struktura zjawiska niepełnosprawności w m.st. Warszawie – prezentacja wyników badania”, która odbędzie się 17 maja 2019 r. w godzinach 10.00 – 12.30 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. W 2018 roku na zlecenie m.st. Warszawy zostało przeprowadzone przez PBS Sp. z o.o. na grupie sześciu tysięcy gospodarstw domowych badanie ilościowe dotyczące skali i struktury zjawiska niepełnosprawności w m.st. Warszawie.

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie pt. „Skala i struktura zjawiska niepełnosprawności w m.st. Warszawie – prezentacja wyników badania”, która odbędzie się 17 maja 2019 r. w godzinach 10.00 – 12.30 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. W 2018 roku na zlecenie m.st. Warszawy zostało przeprowadzone przez PBS Sp. z o.o. na grupie sześciu tysięcy gospodarstw domowych badanie ilościowe dotyczące skali i struktury zjawiska niepełnosprawności w m.st. Warszawie.

W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie raport badawczy oraz poruszone zostaną tematy dotyczące kluczowych form pomocy i wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Celem spotkania jest prezentacja wyników badania oraz wspólna debata w gronie przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy, organizacji pozarządowych i ekspertów ze środowiska naukowego.

 

Na spotkanie obowiązuje rejestracja uczestników - bardzo prosimy o potwierdzanie Państwa obecności do dnia 15 maja 2019 r. do godz. 15.00 na adres e-mail: mlesniewicz@um.warszawa.pl (tel. 22 443 14 76).

 

W przypadku potrzeby skorzystania z pętli indukcyjnej, asystenta bądź tłumaczenia spotkania na język migowy, prosimy o przekazanie takiej informacji przy rejestracji.