null

Zaproszenie do udziału w projekcie MIASTO MIŁOSIERDZIA

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w projekcie „Miasto Miłosierdzia”. Głównym celem projektu jest prezentacja różnych form dobroczynności i filantropii, jakie mają miejsce w naszym społeczeństwie. Na placu Piłsudskiego zostanie stworzona przestrzeń, w której różnego rodzaju podmioty będą mogły zaprezentować swój dorobek, podzielić się doświadczeniami, podyskutować o obecnej kondycji i perspektywach rozwoju instytucji i ruchów dobroczynnych.

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w projekcie „Miasto Miłosierdzia". Głównym celem projektu jest prezentacja różnych form dobroczynności i filantropii, jakie mają miejsce w naszym społeczeństwie. Na placu Piłsudskiego zostanie stworzona przestrzeń, w której różnego rodzaju podmioty będą mogły zaprezentować swój dorobek, podzielić się doświadczeniami, podyskutować o obecnej kondycji i perspektywach rozwoju instytucji i ruchów dobroczynnych. Chcemy, aby plac zamienił się w autentyczne Miasto, w którym będzie można przejść się uliczkami, obejrzeć wystawę, film, posłuchać różnych form muzyki, posilić się, wziąć udział w warsztatach, grach i zabawach.

Projekt realizowany będzie w dniach 30- 31 maja 2008 r. (piątek, sobota) w godzinach: piątek: 20.00 - 24.00, sobota 10.00 – 22.00, na pl. Piłsudskiego w Warszawie.

Miasto Miłosierdzia będzie doskonałą okazją do promowania działalności organizacji oraz pozyskania nowych wolontariuszy. Projekt adresowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy a w szczególności do młodzieży uczącej się oraz absolwentów zainteresowanych podjęciem pracy wolontariackiej. Organizacje będą miały do dyspozycji teren miasteczka i scenę.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Centrum Myśli Jana Pawła II ze swojej strony zapewnia stoiska wystawiennicze (namiot 3 x 3, stół, krzesła) oraz możliwość prezentacji organizacji na scenie. Zapraszamy do przygotowania ekspozycji materiałów promocyjnych i informacji o prowadzonych działaniach i programach, a także ofert współpracy wolontarystycznej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który pomoże nam w wyborze uczestników projektu. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 12 maja 2008 r. w formie elektronicznej na adres: nszczepanski@centrumjp2.pl, faxem na nr 022 826 42 23 lub listownie na adres Centrum Myśli Jana Pawła II ul. Foksal 11, 00-372 Warszawa.

Osobą do kontaktu ze strony Centrum Myśli Jana Pawła II jest Norbert Szczepański tel. (022) 826 42 21 kom. 515 240 040.

prezentacja projektu

Załączniki: