null

Warsztaty - aplikacje społecznościowe dla NGO

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Stowarzyszenie 61 oraz Fundacja TechSoup serdecznie zapraszają na spotkanie warsztatowe dotyczące projektowania, produkcji i rozwoju aplikacji społecznościowych dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 13 stycznia 2010 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 stycznia 2010 roku.

Stowarzyszenie 61 oraz Fundacja TechSoup serdecznie zapraszają na spotkanie warsztatowe dotyczące projektowania, produkcji i rozwoju aplikacji społecznościowych dla organizacji pozarządowych. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele/producenci aplikacji społecznościowych, pozarządowych i komercyjnych.

Celem spotkania będzie prezentacja przez zaproszonych gości wybranych czterech projektów realizowanych w III sektorze i w biznesie. Liczymy, że warsztaty będą formą inspiracji dla przedstawicieli NGO, którzy chcą rozwijać swoje portale czy e-projekty. Zapraszamy do wzięcia udziału i gorących dyskusji!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, o swoim udziale uczestnicy zostaną poinformowani za pomocą poczty elektronicznej.

Warunkiem udziału jest wysłanie ZGŁOSZENIA oraz obecność podczas całego dnia warsztatów.

Termin: 13 stycznia 2010 (środa), w godz. 9-17 (w przerwach zapewniamy posiłek i napoje).

Miejsce: Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" przy ul. Brackiej 20a w Warszawie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Ewy Modrzejewskiej na adres poczty elektronicznej ewa.modrzejewska@art61.pl do 8 stycznia 2010 roku.

Załączniki: