null

Udostępniamy przestrzeń na działania NGO

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pracujesz w warszawskiej organizacji pozarządowej i potrzebujesz większej przestrzeni oraz prywatności do realizacji szkolenia, konsultacji czy warsztatów? Do wyłącznej, indywidualnej dyspozycji udostępnimy w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przestrzeń gdzie bez przeszkód zrealizujecie swoje przedsięwzięcia. Bez problemu skorzystacie też ze sprzętu biurowego – laptopa, rzutnika multimedialnego

Zorganizuj szkolenie, wykład, warsztat, debatę, wystawę, zajęcia manualne itp., w sali szkoleniowej (udostępnianej na godziny), wyposażonej w wygodne meble, flipchart oraz sprzęt audiowizualny, który zagwarantuje profesjonalny efekt prowadzonych spotkań.

Spotkaj się z potencjalnym Partnerem do projektu, w pokoju spotkań (udostępnianym na godziny), który gwarantuje komfort, profesjonalizm i podnosi wiarygodność w relacjach, co jest tak niezbędne w prowadzeniu działalności organizacji.

Aby wynająć przestrzeń należy zapoznać się z Regulaminem udostępniania i korzystania z przestrzeni Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz wypełnić formularz. 

Więcej informacji TUTAJ