null

Święto inicjatyw społecznych Śródmieście działa!

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego w Śródmieściu wraz z WARSZTATEM przy pl. Konstytucji prowadzonym przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przy współpracy Urzędu Dzielnicy Śródmieście organizują w dniu 17 maja (sobota) imprezę, która będzie promować inicjatywy społeczne podejmowane na rzecz lokalnej społeczności.

Zapraszamy organizacje, grupy nieformalne, inicjatywy sąsiedzkie, działające na terenie Śródmieścia, do wspólnego organizowania tego święta.

Jeśli Państwa organizacja/inicjatywa jest zainteresowana udziałem prosimy o wypełnienie załączonego kwestionariusza i odesłanie go na adres srodmiesciedziala@gmail.com   najpóźniej do 30 marca. Na podstawie przesłanych kwestionariuszy opracujemy szczegółowy program imprezy.

Nazwa imprezy: Śródmieście działa! święto inicjatyw społecznych

Termin: 17 maja (sobota) godz. 12.00 - 22.00

Miejsce: plac Konstytucji, WARSZTAT (pl. Konstytucji 4) chodniki przed nim i chodnik przed filarami (na wysokości salonu Orange). Aktualnie jesteśmy na etapie uzyskiwania pozwoleń.

Program imprezy:

  • targi ekonomii społecznej (około 20 namiotów, sprzedaż jedzenia, rękodzieła etc. wytwarzanego przez podmioty ekonomii społecznej)
  • piknik inicjatyw społecznych (warsztaty, występy, pokazy etc. 
    prowadzone przez organizacje pozarządowe/grupy nieformalne), w ramach pikniku odbędzie się też debata i wieczorna potańcówka
  • gra miejska

Wszelkie pytania proszę kierować mailowo (mailem zwrotnym) lub telefonicznie.

Natalia Grzywalska i Edyta Obłąkowska-Woźniak (WARSZTAT),
tel.: 22 622 07 91 lub 22 537 02 00

lub Marta Lewandowska (DKDS Środmieście) tel. 508 332 838,

mail: srodmiesciedziala@gmail.com

Można też w tej sprawie odwiedzić WARSZTAT przy pl. Konstytucji 4

Załączniki: