null

Spotkanie Komisji Dialogu Społecznego ds. Sportu Osób Niepełnosprawnych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Najbliższe spotkanie Komisji Dialogu Społecznego ds. Sportu Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 24 kwietnia 2008 roku (czwartek), w godz. 10:30 - 13:00,w sali konferencyjnej stołecznego Biura Sportu i Rekreacji przy ul. Oboźnej 1 na poziomie kondygnacji "-1".

Najbliższe spotkanie Komisji Dialogu Społecznego ds. Sportu Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 24 kwietnia 2008 roku (czwartek), w godz. 10:30 - 13:00,w sali konferencyjnej stołecznego Biura Sportu i Rekreacji przy ul. Oboźnej 1 na poziomie kondygnacji "- 1".

Plan spotkania:

1. Przedstawienie krótkiej informacji o stanie przygotowań niepełnosprawnych reprezentantów Warszawy do startu w Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie (także w kontekście istniejących w świecie standardów i wymagań).
2. Dyskusja nad funkcjonowaniem w praktyce mechanizmów konkursowych (dotyczy tegorocznych konkursów ofert na zadania z zakresu sportu osób niepełnosprawnych) i możliwością udoskonalania ich oraz nad stanem dialogu społecznego w relacjach: Biuro Sportu i Rekreacji – sportowe organizacje społeczne – radni Warszawy.
3. Wystąpienia przedstawicieli organizacji sportowych n/t głównych ich zdaniem barier rozwoju sportu niepełnosprawnych w Warszawie i aktualnych problemów, z którymi mierzą się te organizacje.
4. Wybór Przewodniczącego Komisji na 2008 rok, członków Prezydium oraz Przedstawiciela Komisji do Forum Dialogu Społecznego.