null

Spotkanie Forum Komisji Dialogu Społecznego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku posiedzenie FORUM KOMISJI DIALOGU SPOŁECZNEGO, które odbędzie się 26 marca 2019, w godz. 17.00–19.30 w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK  (Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, sala na poziomie -1). Do udziału w spotkaniu FKDS zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich branżowych i dzielnicowych komisji dialogu społecznego oraz osoby zainteresowane tematami, które będą poruszane na spotkaniu. O czym będziemy rozmawiać?

Podczas spotkania FKDS porozmawiamy o:

1.     nowym wzorze ogłoszenia konkursowego, wprowadzonym w związku z wejściem w życie od 1 marca br. rządowych rozporządzeń ws. wzorów ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych

2.     roli i znaczeniu KDS w procesie konsultowania ogłoszeń konkursowych w związku z istotnymi zmianami w nowym formularzu oferty

W ostatniej części spotkania zapewniamy czas na rozmowy stolikowe poświęcone bieżącym problemom pracy komisji. Tematy do rozmów stolikowych prosimy zgłaszać na adres zbyszekw@boris.org.pl do 25 marca.

Program spotkania

17.00-17.20    Powitanie i wprowadzenie do tematu spotkania

17.20-17.45    Omówienie nowego wzoru ogłoszenia konkursowego

17.45-18.35    Dyskusja: rola i znaczenie KDS w procesie konsultowania ogłoszeń konkursowych

18.35-18.45    Formy wsparcia KDS w nowej ofercie SCWO           

18.45-19.00    Przerwa

19.00-19.30    Stoliki tematyczne BKDS i DKDS

Zgłoszenia

Spotkanie ma charakter otwarty, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie na adres zbyszekw@boris.org.pl informacji, czy Państwa Komisja weźmie udział w spotkaniu oraz o liczbie osób z Państwa Komisji, które planują przyjść.

Dostępność

Miejsce jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na tłumaczenie na PJM lub pętlę indukcyjną do 20.03:

•       telefonicznie: (22) 6203192 wew. 12

•       mailowo: zbyszekw@boris.org.pl.

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielają Zbigniew Wejcman (zbyszekw@boris.org.pl) oraz Joanna Krasnodębska (joannak@boris.org.pl).

O organizatorze

Forum Komisji Dialogu Społecznego organizuje Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). SCWO to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Pełna oferta SCWO jest dostępna na stronie warszawa.ngo.pl/scwo.

Aktualności: fb/warszawa.ngo.