null

Konkurs S3KTOR zapraszamy do głosowania na Nagrodę Mieszkańców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia nagrodę w konkursie - wielokolorowy neon z napisem S3KTOR
Neon konkursu S3KTOR

Serdecznie zapraszamy do poznania wszystkich działań zgłoszonych do XII edycji konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR i zagłosowania na jedną z nich. To Państwo wybierzecie laureata Nagrody Mieszkańców! Głosowanie trwa do 16 września.

Pod tym linkiem każdy może poznać zgłoszone inicjatywy i do 16 września oddać swój głos na jedną z nich:

Formularz głosowania na Nagrodę Mieszkańców

Na część adresów nie dochodzi mail weryfikacyjny, na co nie mamy wpływu, ale proszę się tym nie przejmować – głosy nam się zapisują i będą uwzględnione. 

Prawie 7 tysięcy organizacji pozarządowych działa w Warszawie, codziennie zmieniając życie mieszkańców na lepsze. Od 2010 roku konkurs na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR jest swoistą formą podziękowania Miasta za to zaangażowanie. 

W ciągu dotychczasowych 11 edycji wpłynęło ponad 1 200 zgłoszeń i zostało wybranych prawie 100 laureatów.

Zapraszamy do kontynuacji tej historii i zagłosowania na Nagrodę Mieszkańców w XII edycji konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR.

Organizacje pozarządowe każdego dnia współtworzą Warszawę dla wszystkich. Pomagają nam dbać o to, by każdy z mieszkańców czuł się po prostu u siebie – mówi Rafał Trzaskowski, Prezydent m.st. Warszawy. – Żeby Warszawa była miastem dobrym do życia, przyjaznym i otwartym.

Organizacje opiekują się najsłabszymi, edukują dzieci, promują sport, oferują przeżycia kulturalne i tworzą setki inicjatyw, dzięki którym nasze życie jest lepsze. Często nie wiemy, jak wiele im zawdzięczamy. W 2021 roku ponad tysiąc z nich realizowało zadania publiczne współfinansowane przez Miasto.

Konkursem na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR staramy się przybliżyć mieszkańcom działania organizacji społecznych. Chcemy promować trzeci sektor, zachęcać warszawianki i warszawiaków do włączania się w to co im oferuje – mówił Ewa Kolankiewicz, pełnomocniczka prezydenta m.st. Warszawy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. - Chcemy też podziękować organizacjom za to co robią dla Warszawy i jej mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do poznania inicjatyw zgłoszonych do konkursu w tym roku oraz wsparcia jednej z nich Państwa głosem!

Laureat Nagrody Mieszkańców otrzyma 10 tys. złotych oraz neon konkursu S3KTOR.

 

 Wszystkie informacje o konursie S3KTOR 2021 znajdą Państwo na stronie konkursu.