null

Projekt 'Kluczowa rola gminy w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych'

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, partnerem projektu „Kluczowa rola gminy w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych”, zaprasza na spotkanie dotyczące rezultatów projektu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań prawnych, regulujących działalność spółdzielni socjalnych. Spotkanie odbędzie się 26 i 27 marca br. w godz. 12:300 - 14:00.

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych jest partnerem projektu „Kluczowa rola gminy w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych", realizowanego od 2006 roku w ramach Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Jednym z naszych zadań jest zorganizowanie cyklu spotkań informacyjnych na temat rezultatów projektu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań prawnych, regulujących działalność spółdzielni socjalnych.

Spotkania przeznaczone są dla instytucji posiadających inicjatywę ustawodawczą, chcemy zatem zaprosić na nie posłów i senatorów RP oraz pracowników urzędów i organizacji związanych z tą sferą.

Pragniemy serdecznie zaprosić osoby zajmujące się tą tematyką na spotkanie, które odbędzie się 26 marca 2008 r., w godz. 12.30-14.00 oraz 27 marca w tych samych godzinach.

Spotkanie zakończy się lunchem.

Miejsce: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat" przy Nowym Świat 6/12, sala „B".

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia:
Barbara Abramowska
tel. (0-22) 646-87-55
tel. 0-602-58-04-11
e-mail: biuro@pfon.org