null

Ostatni termin składania ofert w konkursie na wkłady własne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jeżeli twoja organizacja dostała dofinansowanie z funduszy zewnętrznych np. europejskich, norweskich lub innych i brakuje jej środków na dofinansowanie wkładu własnego istnieje ostatnia szansa na uzyskanie wsparcia tego projektu.

Jeżeli twoja organizacja dostała dofinansowanie z funduszy zewnętrznych np. europejskich , norweskich lub innych i brakuje jej środków na dofinansowanie
wkładu własnego istnieje ostatnia szansa na uzyskanie wsparcia dla tego projektu.

15 października br. mija ostatni termin składania ofert w konkursie na wsparcie zadań publicznych skierowanych do mieszkańców Warszawy, realizowanych przez organizacje w ramach programów finansowanych ze środków pozabudżetowych w 2009 roku.

W ramach tego konkursu ubiegać się można o dofinansowanie wkładu własnego do projektów, które otrzymały dofinansowanie ze środków pozabudżetowych.

Środki pozabudżetowe należy rozumieć jako środki finansowe pochodzące z funduszy: Unii Europejskiej, strukturalnych, innych państw i organizacji międzynarodowych, polskich i zagranicznych organizacji pozarządowych, podmiotów komercyjnych. Środkami pozabudżetowymi nie są środki finansowe pochodzące z budżetu samorządu oraz państwa.Zapraszamy do składania ofert.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy
tel. (0-22) 33-87-132