null

Majowe Inicjatywy Młodzieżowe - zbierzcie grupę i ślijcie zgłoszenia!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Majowe Inicjatywy Młodzieżowe - zbierzcie grupę i ślijcie zgłoszenia!

Ruszyła III edycja Inicjatyw Młodzieżowych czyli programu skierowanego do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej mieszkającej w Warszawie. Wystarczy, że spełnisz kilka kryteriów, aby uzyskać dotację nawet do 3 000 zł. Zainteresowany? Świetnie! Stowarzyszenie Harcerskie i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy zaprasza Cię do kontaktu i składania wniosku – termin do 31 maja!

W kwietniu dotacje otrzymali:

PATRIOTYCZNY TELEDYSK POWSTAŃCZY
Młodzi, zdolni, ambitni pragną wkroczyć w świat filmowców polskich nagrywając teledysk powstańczy do piosenki "Serce w plecaku". Angażują jednocześnie do działania swoich znajomych, którzy zdobędą nie tylko szlif aktorski, ale także poznają lepiej historię powstania.
Wypatrujcie premiery!

PROJEKT "KRĄŻEK"
Połączyła je pasja do muzyki więc teraz rzucają wyzwanie gwiazdom, gdyż twierdzą, że potrafią lepiej. Chcą nagrać własny krążek ze współczesną muzyką młodzieżową.

Serdecznie gratulujemy obu grupom.

Przede wszystkim o co chodzi? Sam pomysł nie jest najważniejszy. Najistotniejsze jest, żebyś zainwestował trochę zapału, chęci i czasu w rozwój siebie. Zdobywanie kompetencji poprzez zabawę to jest właśnie to! Zatem jeśli tylko Twój pomysł zawiera elementy budowania relacji i współpracy z innymi ludźmi, to czekamy właśnie na Ciebie!

Jaki więc masz plan? Może działanie na rzecz Twojego najbliższego otoczenia? Zbierz minimum 3 osobową ekipę i działaj! Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w podobnych wydarzeniach. Jeśli tylko potrzebujesz, zostanie przydzielony Ci indywidualny doradca, który Ci wszystko wyjaśni i we wszystkim poinstruuje. Właściwie to sam możesz go wybrać spośród wymienionych na stronach www.sh.org.pl lub www.mazowsze.zhr.pl wchodząc w zakładkę Inicjatywy Młodzieżowe. Znajdziesz tam również więcej informacji, zasad przyznawania dotacji, wzory umów i wniosków.

Termin składania wniosku masz zawsze do ostatniego dnia miesiąca. III edycja Inicjatyw Młodzieżowych trwa od 31 marca 2015 do 31 lipca 2016 roku lub do wyczerpania środków. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronach SH i ZHR. Zachęcamy również do przejrzenia i polubienia naszego FB: www.facebook.com/InicjatywyMlodziezowe

NIE czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś. Podejmuj wyzwania dzisiaj, kreując jutrzejszego siebie.