null

Konkurs S3KTOR 2018

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Konkurs S3KTOR, organizowany przez Urząd m.st. Warszawy to okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podjętych przez organizacje pozarządowe. Przedsięwzięcie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizacji – do tej pory w ośmiu edycjach konkursu wzięło udział blisko 1000 inicjatyw. W obecnej dziewiątej edycji konkursu zgłaszano inicjatywy w trzech kategoriach podstawowych: „Aktywizujący”, „Nowatorski” oraz „Programowy”. W konkursie mogła wziąć udział praktycznie każda organizacja działająca na rzecz mieszkańców miasta.Spośród inicjatyw, które zostaną nominowane przez zespoły robocze, Kapituła Konkursu S3KTOR 2018 wybierze zwycięzców każdej z trzech kategorii. Laureata nagrody Za Całokształt Grand S3KTOR wybierze Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego.   

Równocześnie do 30 kwietnia trwa głosowanie mieszkańców. Każda osoba może oddać swój głos na jedną z rekomendowanych inicjatyw na pośrednictwem formularza na stronie urzędu: http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor2018/

 

Wśród głosujących rozlosujemy trzy upominki.

 

Inicjatywa, która zbierze najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Mieszkańców, której fundatorem są Tramwaje Warszawskie.

 

Natomiast na stronie: http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktors3ktor-2018/lista-rekomendowanych-inicjatyw można zapoznać się z opisami wszystkich rekomendowanych inicjatyw. Głosowanie trwa do 30 kwietnia!