null

II otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego - Opracowanie i wydanie informatora powitalnego dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

II otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji w 2016 roku.Opracowanie i wydanie informatora powitalnego dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie.

Etap konkursu:
Rozstrzygnięty
Termin składania
2016-10-27T16:00:00
Kategoria konkursu:
Projekty interdyscyplinarne
Informacje dodatkowe:

II otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji w 2016 roku.

Opracowanie i wydanie informatora powitalnego dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie.


Przed złożeniem oferty pracownicy Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy udzielają oferentom stosownych wyjaśnień, dotyczących zadania konkursowego oraz wymogów formalnych (ul. Senatorska 27, pok. 128, nr telefonu: 22 443 34 39, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30–15:30).

Przypominamy, że do otwartych konkursów ofert ogłoszonych po dniu 3 września 2016 obowiązują nowe formularze ofert, które są dostepne pod [linkiem]

 

Odnośniki:

Załączniki: