null

Forum Komisji Dialogu Społecznego - 1 grudnia 2020 r., godz. 17.00– 19.00

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli BKDS i DKDS na trzecie w tym roku posiedzenie Forum Komisji Dialogu Społecznego.

FORUM KOMISJI DIALOGU SPOŁECZNEGO

1 grudnia 2020 r. w godz. 17.00– 19.00

w formie spotkania online   

 Do udziału w spotkaniu FKDS zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich branżowych i dzielnicowych komisji dialogu społecznego oraz osoby zainteresowane tematami, które będą poruszane na spotkaniu.

O czym będziemy rozmawiać?

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu sposobu pracy komisji konkursowych, a w szczególności roli  przedstawicieli/przedstawicielek organizacji pozarządowych delegowanych do komisji przez komisje dialogu społecznego.

Listopad  to w m.st Warszawie czas ogłaszania otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych oraz czas wyznaczania i powoływania członków komisji konkursowych, składających się m.in. z przedstawicieli organizacji pozarządowych. Ważne jest, aby osoby reprezentujące sektor pozarządowy znały zasady pracy komisji i umiały merytorycznie opiniować oferty. Chcemy też porozmawiać o tym, czym kierować się przy wyborze naszych przedstawicieli/lek i jak wspierać te osoby.

Program spotkania 

17.00-17.15    Logowanie uczestników/uczestniczek i przygotowanie techniczne.

17.15–17.25    Powitanie i wprowadzenie do tematu spotkania –  Katarzyna Sekutowicz SCWO, Stowarzyszenie BORIS.

17.25-18.25    Prezentacja „Przygotowanie członków komisji do procesu oceny wniosków” - Monika Chrzczonowicz, SCWO, Stowarzyszenie KLON /JAWOR.

18.25 -18.40  Pytania, dyskusja na forum  (moderatorka: Katarzyna Sekutowicz ).

18.40-18.55    Zebranie tematów ważnych dla członków/członkiń branżowych i dzielnicowych komisji dialogu społecznego do omówienia na kolejnych spotkaniach FKDS w 2021 roku.

19.00               Zakończenie Forum.

 

Zgłoszenia

Spotkanie ma charakter otwarty, jednak ze względów organizacyjnych i technicznych  prosimy o zarejestrowanie się do dnia 29 listopada.

LINK do rejestracji https://crmscwo.boris.org.pl/rejestracja/spotkanie-boris-01.12.2020

 Spotkanie odbędzie się przy użyciu platformy Zoom.

Link do spotkania online  https://zoom.us/j/95579616891

Meeting ID: 955 7961 6891

Rekomendujemy zainstalowanie bezpłatnego oprogramowania Zoom na swoim komputerze/telefonie – poprawi to jakość łącza i usprawni możliwość uczestniczenia w spotkaniu. Program można pobrać ze strony www.Zoom.us Jeśli nie chcecie Państwo pobrać oprogramowania jest możliwość dołączenia się do spotkania bezpośrednio poprzez stronę www.zoom.us

 Kontakt

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Sekutowicz (kasias@boris.org.pl.)

Pomoc techniczna dotycząca aplikacji zoom: Ewelina Markowska (ewelina@boris.org.pl) tel. 22-890-94-49

O organizatorze 

Forum Komisji Dialogu Społecznego organizuje Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). SCWO to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.​

Pełna oferta SCWO jest dostępna na stronie warszawa.ngo.pl/scwo.

Aktualności: fb/warszawa.ngo.

Załączniki: