null

Festiwal Wolontariatu "Ochotnicy warszawscy"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Festiwal Wolontariatu „Ochotnicy warszawscy” to dwudniowe wydarzenie (7-8 czerwca 2019 r.), do udziału w którym zaproszeni są sympatycy wolontariatu, wolontariusze oraz osoby, które zajmują się rozwijaniem i koordynacją wolontariatu w warszawskich instytucjach miejskich oraz organizacjach pozarządowych. Na uczestników Festiwalu czekają m.in. debata o roli koordynatora wolontariatu, akcja wolontariacka na rzecz zwierząt oraz warsztaty tematyczne dla osób zajmujących się pracą z wolontariuszami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pełen program wydarzenia znajduje się na www.ochotnicy.waw.pl/festiwal.

 

 

Udział w Festiwalu to:

  • nawiązanie nowych kontaktów, spotkania z doświadczonymi koordynatorkami i koordynatorami,
  • okazja do poznania inspirujących przykładów współpracy wolontariackiej,
  • rozwój kompetencji, zdobycie nowych umiejętności i wiedzy na temat wybranych aspektów wolontariatu,
  • podniesienie jakości współpracy z wolontariuszami w Twojej instytucji czy organizacji.

 

Zgłoszenia na Festiwal przyjmowane są przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Więcej informacji na stronie: www.ochotnicy.waw.pl/festiwal.

Do zobaczenia!

 

Festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.