Biuletyn Europejski

Wyróżnione wydarzenia

 • Biuletyn Europejski nr 1 (145) 2021

  W styczniowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo informacje o aktualnie trwającym konkursie „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie!”. Ponadto zawarte są w nim aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19, informacje o zatwierdzeniu kolejnej szczepionki oraz wsparciu dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii koronawirusa. Ponadto informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu czekają również na Państwa oferty szkoleń, staży i wolontariatów m.in. wolontariat we Włoszech oraz staże w europejskich instytucjach i agencjach. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 12 (144) 2020

  W grudniowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19, między innymi informacje o zakupie szczepionek. Ponadto informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu czekają również na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. staże w instytucjach europejskich: Europejskim Banku Centralnym i Radzie Unii Europejskiej, czy wolontariat w Egipcie. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 11 (143) 2020

  W listopadowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19. Czeka na Panstwa zaproszenie na konferencję online dla nauczycieli pn. "Edukacja europejska w polskiej szkole", która odbedzie się 8 oraz 10 grudnia oraz wyniki konkursu plastyczno-przyrodniczego pn. „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej”. Ponadto informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekają na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. staż w instytucji unijnej w Sztokholmie, czy wolontariat na Łotwie. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 10 (142) 2020

  W październikowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19. Ponadto informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekają na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. staże w Parlamencie Europejskim, czy EKS w Szwecji. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 9 (141) 2020

  We wrześniowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19. Przypomnienie o przedłużeniu naszego konkursu przyrodniczo-plastycznym na kartkę z przewodnika na wycieczkę ekologiczną po zielonej metropolii warszawskiej a także relację z naszej wizyty w Izabelinie 19 września! Ponadto wśród aktualności informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekają na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. staże w Europejskim Trybunale Obrachunkowym, czy EKS na Łotwie. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 8 (140) 2020

  W sierpniowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemii wirusa COVID-19. Przypomnienie o naszym konkursie przyrodniczo-plastycznym na kartkę z przewodnika na wycieczkę ekologiczną po zielonej metropolii warszawskiej a także informacje gdzie będą nas Państwo mogli osobiście spotkać już 19 września! Ponadto wśród aktualności informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekają na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. praktyki w Komisji Europejskiej, czy EKS w Lillie. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 7 (139) 2020

  W lipcowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemi wirusa COVID-19. Informacje o naszym nachodzącym konkursie przyrodniczo-plastycznym na wycieczkę ekologiczną po zielonej metropoli warszawskiej a także przypomnienie o możliwości zadawania nam pytań w Wielkim Q&A na temat UE. Ponadto wśród aktualności informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekją na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. Program wymian z USA, wolontariat w Portugalii czy roczny wyjad do Wielkiej Brytanii. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informaacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.

 • Biuletyn Europejski nr 6 (138) 2020

  W czerwcowym numerze Biuletynu Europejskiego znajdą Państwo aktualności dotyczące reakcji i działań podejmowanych przez Unię Europejską na rzecz pomocy i minimalizacji negatywnych efektów pandemi wirusa COVID-19. Zachęcamy do udziału w przygotowanych przez nas grach i zabawach online, które pozwolą sprawdzić swoją wiedzę o Unii Europejskiej. To świetna zabawa dla całej rodziny. Ponadto wśród aktualności informacje o trwających naborach na dofinansowanie ze środków europejskich. W tym miesiącu również czekją na Państwa praktyki, staże oraz szkolenia m.in. Program Stażowy w UNICEF. Polecamy zapoznać się z najnowszymi informaacjami z m.st. Warszawy. Zapraszamy do lektury.