null

„Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie” – zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
3 postacie - 2 dziewczynki i jeden chłopiec znajdują się obok siebie. Wszyscy mają na twarzach maseczki ochronne. Centralna postać trzyma w ręku płyn do dezynfekcji.

<p>12 marca upłynął termin nadsyłania prac w konkursie plastycznym pn. „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”. Jesteśmy na etapie rejestrowania prac, ale już teraz mamy ich prawie 900! Bardzo Wam dziękujemy!</p>

12 marca upłynął termin nadsyłania prac w konkursie plastycznym pn. „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”. Jesteśmy na etapie rejestrowania prac, ale już teraz mamy ich prawie 900! Bardzo Wam dziękujemy!

Wszystkie są wyjątkowo piękne, a co najważniejsze pokazują, że mimo trwającej pandemii staracie się zachować zdrowie, dbacie o siebie i innych, uprawiacie dużo sportu oraz jecie mnóstwo pysznych warzyw. Jesteśmy dumni z tego, ilu naszych młodych Europejczyków tak bardzo dba o zdrowie - nie tylko podczas pandemii.

Jednak taka ilość prac wymaga dużo więcej czasu na ich rzetelną i sprawiedliwą ocenę. Chcemy przyjrzeć się każdej pracy z osobna i wybrać, te które wyróżniają się najbardziej i zasługują na zwycięstwo. Sytuację dodatkowo utrudnia pandemia, która uniemożliwia zebranie się w najbliższym czasie Komisji Konkursowej w pełnym składzie.

Dlatego prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. Wyniki konkursu „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie” zostaną podane najpóźniej w dniu 9 kwietnia 2021 r. 

W załączniku zmiana regulaminu konkursu.

Załączniki: