null

Europejski Wykład Otwarty: projekty młodzieżowe i wolontariat

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Europejski Wykład Otwarty „Projekty młodzieżowe oraz wolontariat krótkoterminowy”

 

Punkt Informacji Europejskiej zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Eurodesk Polska, którzy opowiedzą o projektach młodzieżowych oraz wolontariacie krótkoterminowym – do którego nabory rozpoczną się w kwietniu 2020.

Spotkanie odbędzie się 11 marca o godzinie 16.30 w ZODIAK warszawskim Pawilonie Architektury, pasaż Stefana „Wiecha” Wiecheckiego w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Eurodesk Polska Pan Łukasz Smogorowski.

Spotkanie skierowane jest do młodzieży w wieku 16-30, osób pracujących z młodzieżą oraz Domów Kultury, które mogą dowiedzieć się więcej jak zgłosić się do młodzieżowych programów w Polsce lub w całej Europie.

Dla młodzieży opowiemy o możliwościach wakacyjnych wyjazdów oraz wolontariacie kilkudniowym np. na festiwalach muzycznych i innych wydarzeniach.

Dla Domów Kultury oraz osób pracujących z młodzieżą oferowane będą informacje dotyczące technik i projektów, które służą angażowaniu młodych w dedykowaną im ofertę w danych jednostkach.

Spotkanie pozwoli młodym osobom zdobyć doświadczenie w projektach międzynarodowych, zaaktywizować ich, przy jednoczesnym zaangażowaniu jednostek miejskich.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/837161983420009/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.