null

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty online pn. „Bezpłatne programy i aplikacje internetowe użyteczne podczas robienia prezentacji, materiałów promocyjnych i dydaktycznych”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Warsztaty online "Bezpłatne aplikacje i programy internetowe użyteczne podczas robienia prezentacji, materiałów promocyjnych i dydakktycznych"

<p>Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty online pn. „Bezpłatne programy i aplikacje internetowe użyteczne podczas robienia prezentacji, materiałów promocyjnych i dydaktycznych”</p>

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty online pn. „Bezpłatne programy i aplikacje internetowe użyteczne podczas robienia prezentacji, materiałów promocyjnych i dydaktycznych”.

Aktualizacja: Informujemy, że rekrutacja na bezpłatne warsztaty online pt. "Bezpłatne programy i apliakacje internetowe użyteczne podczas robienia prezentacji, materiałów promocyjnych i dydaktycznych" została ZAKOŃCZONA.

Miejsca w obu grupach zapełniły się błyskawicznie. Bardzo dziekujemy za tak duże zainteresownaie. W związku z tym, że otrzymaliśmy tak wiele zgłoszeń rozważymy powtórzenie warsztatów w najbliższym czasie.

Warsztaty przeprowadzone zostaną dla dwóch grup w następujących terminach:

  • grupa I: 12, 14 i 16 kwietnia w godz. 13:00 – 16:00
  • grupa II: 12, 14 i 16 kwietnia w godz. 17:00 – 20:00

 Celem warsztatów jest przybliżenie uczestnikom szerokiego spektrum bezpłatnych narzędzi, aplikacji i programów dostępnych w Internecie dzięki czemu nabędą oni nowe, wartościowe i praktyczne umiejętności oraz kompetencje, służące atrakcyjniejszemu prezentowaniu treści online: przygotowywania prezentacji, podejmowania działań promocyjnych, informacyjnych czy edukacyjno-dydaktycznych, prowadzenia zajęć, lekcji, wykładów etc. 

Obowiązuje rejestracja: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru grupy.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Link umożliwiający uczestnictwo w warsztatach oraz materiały szkoleniowe zostaną przekazane ok 3 dni przed ich rozpoczęciem.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie/certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Warsztaty poprowadzi Pan Tomasz Rojek - Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli Aktywny Nauczyciel (https://bit.ly/3rSv3i5)

 Program warsztatów w załączniku.

Załączniki: