Pracownicy Wydziału Budżetu Obywatelskiego

Koordynacją przebiegu budżetu obywatelskiego w Warszawie zajmują się pracownicy Centrum Komunikacji Społecznej.

Jeżeli masz pytania dotyczące budżetu obywatelskiego, napisz do nas wiadomość na adres bo@um.warszawa.pl lub skontaktuj się z wybranym pracownikiem Wydziału Budżetu Obywatelskiego. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00.

Marek Jezierski - mjezierski@um.warszawa.pl - (22) 443 31 29

Karolina Bieniek - kbieniek@um.warszawa.pl - (22) 443 34 35

Monika Ciechomska - mciechomska@um.warszawa.pl - (22) 325 86 18

Monika Cieślak - monikacieslak@um.warszawa.pl - (22) 443 34 13

Aleksandra Firek - afirek@um.warszawa.pl - (22) 443 34 19

Anna Jantos - a.jantos@um.warszawa.pl - (22) 443 34 21

Karolina Sochocka - ksochocka@um.warszawa.pl - (22) 443 34 59

Jeżeli masz pytania dotyczące oceny merytorycznej lub realizacji poszczególnych projektów, skontaktuj się z odpowiednim koordynatorem ds. budżetu obywatelskiego.