• Artykuł

  Już po raz ósmy warszawiacy i warszawianki zdecydowali, na co przeznaczyć część środków z budżetu Miasta. W czerwcowym głosowaniu wzięło udział 93 539 osób. Mieszkańcy wybrali do realizacji łącznie 348 projektów, z czego 17 ogólnomiejskich i 331 dzielnicowych.

 • Artykuł

  Weź udział w gali ogłoszenia wyników głosowania i jako pierwszy dowiedz się, które projekty mieszkańcy wybrali do realizacji.

 • Artykuł

  Promowałeś projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego na 2022 r.? Zachęcałeś mieszkańców do głosowania? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij zestaw gadżetów!

 • Artykuł

  Od 15 do 30 czerwca warszawiacy i warszawianki głosowali na propozycje zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w głosowaniu i autorom projektów, którzy zgłosili swoje projekty, a następnie z takim zaangażowaniem promowali je w trakcie głosowania. Zanim jednak ogłosimy wyniki głosowania, potrzebujemy trochę czasu, aby podliczyć wszystkie głosy (elektroniczne i papierowe) i sprawdzić ich poprawność.

 • Artykuł

  Twój projekt znalazł się na liście projektów dopuszczonych do głosowania w budżecie obywatelskim? Gratulujemy, ale to jeszcze nie koniec. Teraz decyzja o tym, czy zostanie zrealizowany należy do mieszkańców. Warto wykorzystać okazję i w trakcie głosowania zadbać o to, aby mieszkańcy dowiedzieli się o Twoim pomyśle. Nikt nie opowie o nim lepiej niż Ty. Dzięki temu zwiększysz szanse swojego projektu na to, że zostanie wybrany do realizacji.

 • Artykuł

  Wystartowało głosowanie w 8. edycji budżetu obywatelskiego. Na głosy mieszkańców stolicy czeka 1429 projektów. Głosowanie potrwa od 15 do 30 czerwca. Listę zwycięskich propozycji poznamy 15 lipca. Ich realizacja rozpocznie się w przyszłym roku.

 • Artykuł

  W trakcie trwania poniższych wydarzeń możesz zapytać pracowników urzędu o głosowanie w budżecie obywatelskim. W niektórych punktach będą również projektodawcy i będzie można porozmawiać z nimi o głosowaniu na konkretne projekty.

 • Artykuł

  Sprawdźcie poniższe listy, żeby dowiedzieć się, pod jakimi numerami będziecie mogli znaleźć poszczególne projekty na kartach do głosowania.

 • Artykuł

  Zakończyła się ocena projektów zgłoszonych w obecnej edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy zgłosili ich łącznie 2199, a pod głosowanie trafi 1429 propozycji - 1300 dzielnicowych oraz 129 ogólnomiejskich.

 • Artykuł

  W obecnej edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy zgłosili łącznie 2199 propozycji projektów. Właśnie zakończyła się ich ocena. Do głosowania zostało dopuszczonych 1368 projektów – 1245 dzielnicowych oraz 123 ogólnomiejskich. Autorzy pomysłów ocenionych negatywnie mogą odwołać się od decyzji do 11 maja. Ostateczną listę projektów dopuszczonych do głosowania poznamy 31 maja.