• Artykuł

  Zapraszamy do udziału w dyskusjach, które odbędą się od 8 do 16 stycznia każdej dzielnicy. Podczas nich będzie można wymienić swoje opinie oraz porozmawiać z przedstawicielami władz poszczególnych dzielnic o działaniach aktualnie podejmowanych przez miasto.

 • Artykuł

  Ogłoszony został otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2015 zadania publicznego z zakresu upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji oraz działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. Zapraszamy do składania ofert!

 • Artykuł

  To grupa osób powołana uchwałą Zarządu Dzielnicy do wypracowywania zasad budżetu partycypacyjnego w dzielnicy na 2016 rok, monitorowania i wspierania przebiegu budżetu oraz promowania działań podejmowanych w ramach budżetu.

 • Artykuł

  W pierwszej edycji zgłoszonych zostało ponad 2200 projektów, zaś w głosowaniu udział wzięło prawie 167 tys. mieszkańców. Wybrane zostały konkretne pomysły, które zmienią Warszawę – powiedziała Hanna Gronkiewicz - Waltz, Prezydent m.st. Warszawy - Wykorzystując zebrane doświadczenie, a także uwagi zgłoszone przez mieszkańców wypracowaliśmy z ekspertami kolejną edycję. Stawiamy na edukację, dialog i dopracowywanie projektów, a do podziału mieszkańcom przekazujemy ponad 50 mln złotych.

 • Artykuł

  Jesteś działaczem organizacji pozarządowej? Sprawy Twojej dzielnicy leżą Ci na sercu? Chcesz mieć wpływ na kształt budżetu partycypacyjnego w naszej dzielnicy? Zgłoś się do Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego. Przyjdź na spotkanie!

 • Artykuł

  Jesteś działaczem organizacji pozarządowej? Sprawy Twojej dzielnicy leżą Ci na sercu? Chcesz mieć wpływ na kształt budżetu partycypacyjnego w swojej dzielnicy? Zgłoś się do Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego. Przyjdź na spotkanie!

 • Artykuł

  29 września w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń odbyła się konferencja pt. „Budżet partycypacyjny w. Warszawie na rok 2016” zorganizowana przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

 • Artykuł

  Zapraszamy na konferencję poświęconą drugiej edycji budżetu partycypacyjnego w Warszawie, która odbędzie się 29 września w godzinach 17:00-20:30 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4. Obowiązuje rejestracja.

 • Artykuł

  Znamy już wyniki głosowania mieszkańców na projekty w ramach I warszawskiego budżetu partycypacyjnego. Na piątkowej konferencji (na pl. Defilad) poznaliśmy projekty, które będą realizowane w przyszłym roku. Głosować mógł każdy warszawiak, niezależnie od dzielnicy, w której mieszka.

 • Artykuł

  30 czerwca zakończyło się głosowanie mieszkańców Warszawy na projekty w budżecie partycypacyjnym. Jakie projekty wybrali mieszkańcy stolicy? Ile osób głosowało? W których dzielnicach projekty cieszyły się największym zainteresowaniem? Przyjdź na ogłoszenie wyników lub obejrzyj transmisję on-line!