Szkoła budżetu obywatelskiego

Jest serią wydarzeń pogłębiających wiedzę o budżecie obywatelskim. To formy wspierania mieszkańców nie tylko na etapie zgłaszania projektów i głosowania, a także instytucji i osób działających na co dzień z mieszkańcami.

W ciągu roku prowadzimy wiele działań edukacyjnych. Spotkania w ramach szkoły budżetu obywatelskiego prowadzą różne grupy wymieniające się wiedzą i swoimi doświadczeniami. To z jednej strony urzędnicy koordynujący budżet obywatelski w dzielnicach, biurach i jednostkach oraz całym mieście, ale także doświadczeni projektodawcy, ambasadorzy budżetu obywatelskiego i zewnętrzni eksperci. Serdecznie zapraszamy na spotkania!

Warsztaty dla autorów projektów pt. „Jak wypromować projekt?”

9 czerwca 2022 r. (czwartek), w godz. 18:00-20:00 w Pawilonie Edukacyjnym “Kamień”, Wybrzeże Puckie 1

Jesteś autorem projektu, na który będzie można głosować w tym roku w ramach budżetu obywatelskiego? Chcesz namówić innych na oddanie głosu na Twój pomysł, ale jedyne co przychodzi Ci do głowy, to post w mediach społecznościowych? Szukasz inspiracji jak promować swój projekt?

Przyjdź na warsztat o promocji projektów w budżecie obywatelskim!

Jak się zgłosić?

Warsztat rozpoczyna się o godz. 18:00 i potrwa 2 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy mailowe na adres bo@um.warszawa.pl do wyczerpania miejsc. W zgłoszeniu prosimy podać projekty, nad którymi chcesz pracować w trakcie warsztatu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu bo@um.warszawa.pl

Poprzednie wydarzenia organizowane w ramach szkoły budżetu obywatelskiego:

  • 14 grudnia 2021 r. (wtorek) - warsztat dla początkujących projektodawców
  • 17 stycznia 2021 r. (poniedziałek) - warsztat dla początkujących projektodawców
  • 19 stycznia 2022 r. (środa) - warsztat wymiany doświadczeń pomiędzy autorami projektów