Spotkania o priorytetach

Na spotkaniach o priorytetach rozwojowych w dzielnicach będziecie mogli porozmawiać z burmistrzem i pracownikami urzędu o planach dzielnicy na najbliższy czas.

Każda dzielnica wyznaczyła co najmniej jeden termin takiej dyskusji:

 


BEMOWO

2 grudnia (środa) – godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Bemowo

 


BIAŁOŁĘKA

1 grudnia (wtorek) – godz. 17:30 – 3 pokoje z kuchnią, ul. Głębocka 84                            

                             Obszar 2 – Białołęka Dworska, Szamocin  

                             Obszar 3 – Kobiałka, Brzeziny, Augustów, Grodzisk, Żerań Wschodni

2 grudnia (środa) – godz. 17:00 – sala konferencyjna w Urzędzie Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197

                            Obszar 1 Tarchomin, Nowodwory, Kępa Tarchomińska, Piekiełko, Żerań  

                            Obszar 2 – Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Białołęka Dworska, Szamocin

 


BIELANY

28 listopada (sobota) – godz. 11:00 – sala 506 (V piętro), Urząd Dzielnicy, ul. Żeromskiego 29 (wejście główne)

 


MOKOTÓW

24 listopada (wtorek) – godz. 17:00 – w Zespole Szkół nr. 59, ul. J Sobieskiego 68

25 listopada (środa) – godz. 17:00 – w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40

 


OCHOTA

1 grudnia (wtorek) – godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Ochota                            

                             tematy: kultura, sport, edukacja, zdrowie

9 grudnia (środa) – godz. 18:30 – Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego d. „Kolejówka”, ul. Szczęśliwicka 56

                             tematy: inwestycje, infrastruktura, ochrona środowiska

 


PRAGA-POŁUDNIE

26 listopada (czwartek) – godz. 18.00 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe (ul. Grochowska 274, sala nr 305)

 


PRAGA-PÓŁNOC

7 grudnia (poniedziałek) – godz. 17 – sala konferencyjna, Urząd Dzielnicy Praga-Północ, ul. Kłopotowskiego 15

 


REMBERTÓW

2 grudnia (środa) – godz. 18:00 – sala nr 012, Urząd Dzielnicy Rembertów

 


ŚRÓDMIEŚCIE

7 grudnia (poniedziałek) – godz. 17.30 – Pałac Kultury i Nauki , sala Rudniewa, IV piętro

 


TARGÓWEK

30 listopada (poniedziałek) – godz. 17:00-19:00 – Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20, sala konferencyjna

Po spotkaniu zapraszamy mieszkańców na indywidualne konsultacje projektowe. 

 


URSUS

7 grudnia (poniedziałek) – godz. 18.00 – Dom Kultury Kolorowa (ul. Gen. Sosnkowskiego 16, sala widowiskowa)

 


URSYNÓW

2 grudnia (środa) – godz. 17:00 – Szkoła Podstawowa nr 100 ul. Taneczna 54/58, 1 piętro

                            Spotkanie z mieszkańcami Zielonego Ursynowa

9 grudnia (środa) – godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy al. KEN 61, sala 136 (metro Imielin)

                            Spotkanie z mieszkańcami Ursynowa Wysokiego Północnego  i Południowego

 


WAWER

9 grudnia (środa) – godz. 18:00 – Wawerskie Centrum Kultury (ul. Żegańska 1a)

 


WESOŁA

7 grudnia (poniedziałek) – godz. 18:00 – Urząd dZielnicy Wesoła

 


WILANÓW

7 grudnia (pon.) – godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Wilanów ul. Klimczaka 2, budynek A, sala widowiskowa na parterze

 


WŁOCHY

2 grudnia (środa) – godz. 18.00 – w Urzędzie Dzielnicy Włochy al. Krakowska 257, sala 205

3 grudnia (czwartek) – godz. 18.00 – w Domu Kultury Włochy ul. Chrobrego 27

 


WOLA

10 grudnia (czwartek) – godz. 17.30 – w sali sesji Urzędu Dzielnicy Wola, Al. Solidarności 90.

 


ŻOLIBORZ

24 listopada (wtorek) – godz. 17.30 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, sala konferencyjna