null

Zapraszamy na spotkania preselekcyjne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zgodnie z regulaminem budżetu partycypacyjnego pod głosowanie może trafić maksymalnie 50 projektów w każdym obszarze, dlatego w niektórych obszarach konieczna jest preselekcja: wybór 50 najważniejszych projektów.

Zgodnie z regulaminem budżetu partycypacyjnego pod głosowanie może trafić maksymalnie 50 projektów w każdym obszarze, dlatego w niektórych obszarach konieczna jest preselekcja: wybór 50 najważniejszych projektów.

W trakcie spotkań preselekcyjnych autorzy projektów z danego obszaru zdecydują, które projekty powinny przejść do kolejnego etapu. Wybór ten odbędzie się poprzez głosowanie: każdy z autorów ma do dyspozycji 15 punktów, które rozdziela pomiędzy projektami (po 5, 4, 3, 2 i 1 punkt). Do kolejnego etapu przejdzie 50 projektów w danym obszarze, które zdobędą największą liczbę punktów.

Obecność projektodawców na spotkaniach jest obowiązkowa. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, jednak głosować mogą tylko autorzy projektów.

 

 


BEMOWO

30 marca (poniedziałek), godz. 18.00 – Gimnazjum nr 82 im. Tadeusza Kotarbińskiego przy ul. Czumy 8

 

 


BIELANY – projekty ogólnodzielnicowe

Spotkania odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29, sala konferencyjna Rady Dzielnicy (V piętro)

26 marca (czwartek), godz. 17:00-20:00 – projekty dotyczące infrastruktury i ochrony środowiska

27 marca (piątek), godz. 17:00-20:00 – projekty dotyczące edukacji, kultury, sportu i opieki społecznej

 

 


BIAŁOŁEKA – OBSZAR 1

24 marca (wtorek), godz. 18:00 – projekty dot. sportu, kultury, rekreacji i zieleni – SP nr 342, ul. Strumykowa 21A

25 marca (środa), godz. 18:00 – drogi, chodniki, komunikacja, ścieżki rowerowe – SP nr 342, ul. Strumykowa 21A

 

 


MOKOTÓW – REJON C

Spotkania odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Mokotów przy ul. Rakowieckiej 25/27,

wejście bramą od ul. Wiśniowej (sala konferencyjna – parter)

24 marca (wtorek), godz. 17:00 – projekty dot. infrastruktury, zieleni, ochrony środowiska i zwierząt

25 marca (środa), godz. 17:00 – projekty związane z oświatą

27 marca (piątek), godz. 17:00 – projekty związane z kulturą, sportem oraz tzw. „miękkie”

 

 


OCHOTA - obszar Stara Ochota

Oba spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a, p. 121

24 marca (wtorek), godz. 18.00 – projekty dotyczące infrastruktury i zieleni

25 marca (środa), godz. 18.00 – projekty edukacyjno-oświatowe, kulturalne i społeczne

Sprawdź, jak podzielone zostały projekty na spotkania.

 

 


PRAGA-PÓŁNOC

Spotkania odbywają się w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15

24 marca (wtorek), godz. 17:00 – projekty infrastrukturalne

25 marca (środa), godz. 17:00 – zieleń, kultura, projekty infrastrukturalno-społeczne

30 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – edukacja i sport

Sprawdź podział projektów

 

 


REMBERTÓW

Oba spotkania odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa I piętro)

30 marca (poniedziałek), godz. 18:00

31 marca (wtorek), godz. 18.00

Sprawdź podział projektów

 

 


ŚRÓDMIEŚCIE

Wszystkie spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście, ul. Nowogrodzka 43

(dolna sala Wydziału Obsługi Mieszkańców)

24 marca (wtorek), godz. 18.15-20.15 – projekty dotyczące przestrzeni publicznej

26 marca (czwartek), godz. 18.15-20.15 – komunikacja i drogi

30 marca (poniedziałek), godz. 18.15-20.15 – zieleń miejska i ochrona środowiska

31 marca (wtorek), godz. 18.15-20.15 – edukacja i inwestycje oświatowe

1 kwietnia (środa), godz. 18.15-20.15 – sport, kultura, pomoc społeczna i zdrowie

Sprawdź podział projektów

 

 


URSYNÓW – projekty ogólnodzielnicowe

23 marca (poniedziałek), godz. 18.00 – Urząd Dzielnicy Ursynów (sala 424)

27 marca (piątek), godz. 18.00 – Urząd Dzielnicy Ursynów (sala 136)

Sprawdź podział projektów

 

 


WŁOCHY

Wszystkie spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy, al. Krakowska 257, II piętro, sala 205

25 marca (środa), godz. 17.00 – projekty dotyczące edukacji i zdrowia

27 marca (piątek), godz. 17.00 – projekty inwestycyjne

31 marca (wtorek), godz. 17.00 – projekty dotyczące kultury i sportu

 

 


WOLA – projekty ogólnodzielnicowe

Wszystkie spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 – sala sesji

26 marca (czwartek), godz. 17:30

27 marca (piątek), godz. 17:30

30 marca (poniedziałek), godz. 17:30

Sprawdź podział projektów