null

Wydarzenia promocyjne (8. edycja)

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W trakcie trwania poniższych wydarzeń możesz zapytać pracowników urzędu o głosowanie w budżecie obywatelskim. W niektórych punktach będą również projektodawcy i będzie można porozmawiać z nimi o głosowaniu na konkretne projekty.

Bemowo

12 czerwca: Wydarzenie „Pies na medal” w Hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40 w godz. 10:00-15:00

26 czerwca: Zawody deskorolkowe w Skate Parku przy ul. Wrocławskiej i ul. Powstańców Śląskich w godz. 12:00-17:00   

27 czerwca: Piknik - Rozpoczęcie lata na Bemowie w Parku Górczewska (w okolicach Amfiteatru) w godz. 12:00-17:00   

Białołęka

19 czerwca: Gra miejska Zdobywcy Korony Białołęki w godz. 10:00-16:00 (w 4 miejscach jednocześnie):

  • górka saneczkowa na terenie rekreacyjno-sportowym “MAGICZNA”
  • górka saneczkowa przy pętli tramwajowej „TARCHOMIN KOŚCIELNY”
  • górka saneczkowa przy UL. RUSKOWY BRÓD, naprzeciwko „Bocianiego Zakątka”
  • górka saneczkowa przy UL. JABŁONI

Ochota

17 czerwca: Dzień Sąsiada na Placu pod Skrzydłami przy ul. Grójeckiej 107 w godz. 15:00-19:00

Mokotów

28 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Ośrodku Edukacji Kulturalnej „Sadyba” przy ul. Korczyńskiej 6 w godz. 9:00-12:00

28 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Centrum Łowicka przy ul. Łowickiej 21 w godz.13:00-16:00

29 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Służewskim Domu Kultury przy ul. Jana Sebastiana Bacha 15 w godz. 9:00-12:00

29 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Przedszkolu nr 326 przy ul. Bernardyńskiej 14 w godz. 13:00-16:00

30 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia przy ul. Gagarina 27 w godz. 9:00-12.00

30 czerwca: Punkt informacyjny z możliwością zagłosowania w Domu Kultury Dorożkarnia przy ul. Siekierkowskiej 28 w godz. 13:00-16:00

Praga-Południe

12 czerwca: Piknik Prasko-Południowe Prezentacje w Parku im. Obwodu Praga Armii Krajowej (róg ul. Grochowskiej i ul. Podskarbińskiej) w godz. 12:00-17:00

Rembertów

16 czerwca: „Na miły Bóg” - koncert muzyczny Stanisława Sojki (na żywo) w Domu Kultury „Wygoda” w godz. 18:30-19:30.

23 czerwca: „Napad pandemiczny” - występ Kabaretu Jurki na scenie plenerowej w Domu Kultury „Wygoda” w godz. 18:30-19:30

26 czerwca: Piknik ekologiczny w Domu Kultury „Rembertów” w godz. 11:00-15:00

30 czerwca: „Niedźwiedź” - spektakl teatralny Antoniego Czechowa w wykonaniu Teatru Rampa w Domu Kultury „Wygoda” w godz. 18:30-19:30

Ursus

20 czerwca: Piknik Czerwiec 76’ w Parku Czechowickim w godz. 14:00-17:00

Ursynów

21 czerwca: Punkt informacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od strony ul. Gandhi) w godz. 14:00-17:00

24 czerwca: Punkt informacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od strony ul. Gandhi) w godz. 14:00-17:00

28 czerwca: Punkt informacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od strony ul. Gandhi) w godz. 14:00-17:00

29 czerwca: Punkt informacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od strony ul. Gandhi) w godz. 14:00-17:00

30 czerwca: Punkt informacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (od strony ul. Gandhi) w godz. 14:00-18:00

Wawer

19 czerwca: Punkt informacyjny na targowisku przy Urzędzie Dzielnicy Wawer w godz. 9:00-12:00

20 czerwca: "Powitanie lata" - koncert plenerowy w Kulturotece Radość przy ul. Powojowej 2 w godz. 17:00-18:00 

20 czerwca: Dzień sąsiada przy Kulturotece w Falenicy przy ul. Walcowniczej 4/6 w godz. 16:00-20:00 

22 czerwca: Punkt informacyjny na skwerze przy ul. Patriotów i ul. Szfirowej w godz. 16:00-19:00

23 czerwca: Punkt informacyjn przy ul. Mrówczej (róg ul. Zwoleńskiej) w godz. 16:00-19:00

24 czerwca: Punkt informacyjny na placu przed OSiR Wawer przy ul. V Poprzecznej w godz.16:00-19:00

25 czerwca: "Powitanie lata w osiedlu Las" przy ul. Łasaka 44 w godz. 17:00-22:00 

26 czerwca: "Zakładka na Cohena" koncert plenerowy w Kulturotece Radość przy ul. Powojowej 2 o godz. 20:00

27 czerwca: "Otwarcie nowej filii w Marysinie" przy ul. Korkowej 119/123 w godz. 16:00-19:00 

29 czerwca: Punkt informacyjny w rejonie Pumptracka przy ul. Skalnicowej i ul. Traktu Lubelskiego w godz. 16:00-19:00

 Wilanów

20 czerwca: Rodzinny festiwal sportu dla dzieci na Plaży Wilanów (przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów) w godz. 10:30-16:00

Włochy

19 czerwca: A my czytamy – Teatr na kółkach – spotkania przy placach zabaw w Ogrodach Kosmosu w godz. 15:00-17:00

19 czerwca: Potańcówki Międzypokoleniowe – Roztańczone Włochy w Parku Marka Kotańskiego przy ul. 1 Sierpnia w godz. 17:00-20:00

Wola

26 czerwca: „Wianki w Parku” impreza plenerowa w Parku Ulricha przy ul. Górczewskiej 124 w godz. 11.30-17.30 (możliwość uzyskania informacji, zagłosowania internetowego)

30 czerwca: stanowiska do głosowania w CH Wola Park przy ul. Górczewskiej 124 w godz. 12.00-20.00 (1. Parter - plac przy Costa Coffee; 2. Parter – przy Empik)

Pytania o głosowanie możesz również przesyłać na adres bo@um.warszawa.p