null

Spotkanie o promocji projektów poddanych pod głosowanie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jesteś autorem projektu, na który będzie można głosować w tym roku? Chcesz namówić innych na oddanie głosu na Twój pomysł i zwiększyć szanse swojego projektu, że zostanie wybrany do realizacji? Szukasz inspiracji i dobrych praktyk w zakresie promowania projektów?

Zapraszamy Cię na warsztat o promocji projektów w budżecie obywatelskim!

Kiedy?

12 czerwca (poniedziałek), w godz. 18:00-20:00

Gdzie? 

ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż S. Wiecheckiego „Wiecha” 4

Dla kogo?

Warsztat skierowany jest do autorów projektów poddanych pod głosowanie w aktualnej edycji budżetu obywatelskiego, którzy w sposób aktywny chcą zachęcić innych do zagłosowania na ich pomysł.

O czym?

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej pokażemy najciekawsze przykłady promocji projektów z poprzednich edycji oraz podpowiemy, jak zwiększyć szanse swojego projektu na to, że zostanie wybrany do realizacji.

W drugiej części skupimy się na zaprojektowaniu indywidualnego planu promocji dla projektów, określimy grupy docelowe i kanały dotarcia. Na zakończenie porozmawiamy o wyzwaniach w promowaniu projektów i podzielimy się pomysłami, jak sobie z nimi poradzić.

Jak się zgłosić?

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres bo@um.warszawa.pl najpóźniej do 12 czerwca 2023 r., do godz. 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W wiadomości napisz, jaki projekt chcesz promować, a także czego chcesz się dowiedzieć podczas spotkania. Pomoże nam to lepiej dopasować przebieg spotkania do Twoich potrzeb.