null

Porozmawiaj z Radą ds. budżetu partycypacyjnego!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Chcesz poznać członków Rady ds. budżetu partycypacyjnego? Chcesz z nimi porozmawiać o budżecie partycypacyjnym w Warszawie? Masz jakieś pytania, uwagi, propozycje zmian?

 

Zapraszamy na otwarte spotkanie Rady ds. budżetu partycypacyjnego  18 czerwca o godzinie 17:30.

 

Listę tematów na to spotkanie tworzą jego uczestnicy, dlatego razem ze swoim zgłoszeniem napisz: o co chcesz zapytać członków Rady albo o czym chcesz z nimi porozmawiać. Dzięki temu łatwiej będzie nam zaplanować całe wydarzenie.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca. Można zgłosić się mailowo – wysyłając wiadomość na adres twojbudzet@um.warszawa.pl lub telefonicznie – pod numerem: (22) 44 33 471.

Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz pytania lub propozycji tematu, który powinien być poruszony na spotkaniu. Informację o miejscu spotkania prześlemy bezpośrednio do zgłoszonych osób.

 

Rada ds. budżetu partycypacyjnego w Warszawie działa od 2014 roku, obecnie trwa jej druga kadencja. Jest to ciało opiniodawczo-doradcze funkcjonujące przy Prezydencie m.st. Warszawy. Jej głównym celem jest wspieranie procesu wdrażania budżetu partycypacyjnego. Do zadań Rady należy opiniowanie realizacji i poszczególnych rozwiązań budżetu partycypacyjnego w m.st. Warszawie oraz podejmowanie działań zmierzających do jego rozwoju. Składa się z przedstawicieli: Urzędu m.st. Warszawy, Rady m.st. Warszawy oraz strony społecznej, tj. osób mających wiedzę lub doświadczenie w zakresie budżetu partycypacyjnego wyłonionych w drodze otwartego naboru. Więcej o Radzie znajdziesz TU.