null

Konkurs "Zgłaszam, Głosuję, Promuję" na najciekawszą promocję projektu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Autorzy projektów! Zaczęło się głosowanie, a my dostrzegamy coraz więcej Waszych działań promocyjnych. Widzimy, że zaangażowaliście się, zachęcacie mieszkańców do głosowania na Wasze pomysły i wkładacie w to dużo serca. Chcemy to docenić!

Jeśli promujecie projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego na 2023 r. i zachęcacie mieszkańców do głosowania, mamy coś dla Was.

Ogłaszamy konkurs na Wasze najciekawsze działania promocyjne.

Dokumentujcie przebieg swoich kampanii reklamowych. Opiszcie działania, jakie podejmujecie, aby zachęcić innych mieszkańców do oddania głosów na Wasz projekt. Możecie robić zdjęcia, kręcić filmiki, opisywać wydarzenia, które organizujecie – sposób dowolny.

Wyślij swoje zgłoszenie mailowo na adres bo@um.warszawa.pl najpóźniej 7 lipca br.

Zgłoszenie powinno zawierać również imię i nazwisko osoby prowadzącej kampanię promocyjną, tytuł lub numer ESOG promowanego projektu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Poczekaj na wyniki. Nadesłane zgłoszenia konkursowe będą oceniane pod względem merytorycznym i wizualnym. Pod uwagę będzie brana również pomysłowość. Wyniki konkursu ogłosimy 13 lipca br.

Do wygrania są zestawy warszawskich gadżetów. Nagrody zostaną przyznane przez Organizatora minimum pięciu uczestnikom konkursu, którzy nadeślą najbardziej atrakcyjne i najciekawsze zgłoszenia.

Załączniki: