null

Jak poprawić jakość powietrza w Warszawie? – warsztat dla mieszkańców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Warsztat z mieszkańcami w Centrum Kreatywności Targowa.
Warsztat z mieszkańcami | Autor: M. Chołuj

Interesujesz się zagadnieniami ochrony środowiska i zmiany klimatu? Uważasz, że ważny jest temat zanieczyszczenia powietrza? Przeszkadza Ci smog w Warszawie? Chcesz mieć wpływ na rozwiązania dotyczące poprawy jakości powietrza w Warszawie?
Weź udział w warsztatach.

Chcemy poznać Twoją perspektywę, przemyślenia i pomysły na czyste powietrze w Warszawie. Jakie mieszkaniec/ mieszkanka Warszawy, członek/członkini swojej społeczności, użytkownik/ użytkowniczka miasta widzi rozwiązania. Twoja wiedza i doświadczenie oraz punkt widzenia będą dla nas bardzo cenne.

Kiedy?

19 lipca w godzinach 15:30-17:00, warsztat w formule on-line prowadzony w języku angielskim na platformie ZOOM (wymagany komunikatywny poziom języka angielskiego)

21 lipca w godzinach 17:30-19:00, warsztat stacjonarny, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, prowadzony w języku polskim

Dla kogo?

Warsztat ma formułę burzy mózgów i skierowany jest do osób, które chcą podzielić się swoimi pomysłami i rozwiązaniami na poprawę jakości powietrza w Warszawie. Jest także dla osób, którym przeszkadza zanieczyszczone powietrze w stolicy i odczuwają jego negatywne skutki.

O czym?

Warsztat dotyczy problemu zanieczyszczenia powietrza w Warszawie. W jego trakcie będziemy wymyślać i tworzyć w kreatywny sposób nowe rozwiązania dla poprawy jakości powietrza w stolicy.

Jak się zgłosić na warsztat pt. “Jak poprawić jakość powietrza w Warszawie?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 13 lipca dostępny pod linkiem:

Przy dużym zainteresowaniu zastrzegamy sobie możliwość wyboru uczestników. Szczegóły organizacyjne i link do spotkania prześlemy w osobnym mailu z potwierdzeniem udziału.

Inne

Dla uczestników warsztatów przewidzieliśmy upominki.

O projekcie

Warsztat  jest częścią projektu Innovation Training 2022, w ramach którego zespół pracowników Urzędu Miasta pracuje nad rozwiązaniami dotyczącymi zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w Warszawie. W pierwszej fazie projektu urzędnicy badali temat oraz poznawali perspektywę mieszkańców m.in. poprzez wywiady. A teraz jest czas na generowanie pomysłów na poprawę jakości powietrza w stolicy. Efektem projektu, który zakończy się w grudniu br., jest opracowanie rozwiązania, które Miasto wdroży.

Więcej o projekcie Innovation Training 2022 w artykule:

Masz pytania?

Napisz do nas maila: innovation.training@um.warszawa.pl